Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Még nem csókolóztam, de így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nem csókolóztam, de így meg hogy fogok? Lent.

Figyelt kérdés

Szóval még nem csókolóztam, viszont nemsokára fogszabályzót tesznek föl nekem. Így is jó lesz az első csók? Mert alakulóban van valami egy fiúval... De ő még így ismert meg, fogszabályzó nélkül, és jövő héten fölteszik! Úgy is jó lesz? Van egy barátnőm, aki fogszabályzós és csókolózott már, és azt mondta nem zavarja.

15/L


2010. okt. 3. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem e rágodj ezen az én egyik barátom is fogzabályzos de amikor még velem járt akk nem volt az és most az és barátnője is van meg is kérdeztem tölle és azt mondta nem zavarja egyáltalán meg a csaja ugy szereti ahogy van
2010. okt. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, nem kell ezen idegeskedned, hidd el, magától kialakul és nem fog egyikőtöket se zavarni! Az azért nem árt, ha szeretitek egymást :)
2010. okt. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek a foxabis lányok.:D
2010. okt. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ilyenek miatt felesleges parázni. Fogszabályzóval is tuti minden, nekem is volt. Reméljük a srác csók közben nem a fogaidat akarja nyalogatni:)
2010. okt. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gond a fogszabályzó, nem ezen fog múlni. Viszont nagyon alaposan tartsd tisztán azt a szart, az fontos.
2010. okt. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!