Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 23 évesen még csak nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 23 évesen még csak nem is csókolóztam akkor már soha nem is fogok? 23/L

Figyelt kérdés
Nemhogy nem csókolóztam, még csak pasi sem volt a közelemben életemben, senkinek nem tetszettem még. Igaz, nem vagyok túl csinos, átlagos a külsőm és nem is járok nagyon sehova...
2010. aug. 24. 14:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
képet!
2010. aug. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát küldj 1 képet privátban. és alkotok véleményt :)
2010. aug. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

23 évesen ne ásd el magad, még bőven bepótolhatod, nem vagy elkésve semmiről, fiatal vagy még. :)


Lehet, hogy épp holnap futsz össze életed szerelmével :)

2010. aug. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem kell kétségbe esni. Megesik mással is. Nekem is volt ilyen ismerősöm, aki nem a pasizással foglalkozott, hanem inkább tanult.

Lassan azért jobb ha összeszeded magad. Járj el bulizni, ismerkedj. Gondolkozz el azon, hogy vajon miért nem figyeltek még fel rád a pasik. Dobd be magad hétvégén egy buliba. Legyél kacér, szemezz a pasikkal. Sokat számít a kisugárzás. Ha jelzed egy pasinak hogy tetszik, akkor hamarabb fog kezdeményezni. Sok sikert!

2010. aug. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem engedi az e-mailem beállítani.. mind1.
2010. aug. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kéne elásnod magad.

Én annyi olyan lányt látok naponta akik tök átlagosak(arc,test) és még is van pasijuk, sőt némelyiknek írtó jó fiújuk van:) Lehet rájuk mondani, hogy jó pasi.

Barátokkal esetleg elmehetnél velük biztosan jobban menne a pasizás.

És 23 évesen még nagyon fiatal vagy! :)

2010. aug. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Eddig csak Rapunzelnek és Aurórának vált be, hogy ültek a szobájukban és várták a herceget. A mai világban célszerűbb kilépni az emberek közé, ha azt akarod, hogy rádtaláljon.
2010. aug. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Hát, ha mielőtt feltetted ezt a kérdést gondolkodtál egy kicsit is a válaszon, de nem jutottál semmire, akkor áshatod a sírt, mert ennyi ésszel sokáig úgysem húzod.

23/L

2010. aug. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát ha így folytatod akkor igen
2010. aug. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Dehogynem fogsz. Ki előbb, ki később. Nem látunk a jövőbe, de az biztos, hogy találsz majd valakit, csak azt nem lehet tudni, mikor.
2010. aug. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!