Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizni fogok egy lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizni fogok egy lánnyal, de még soha nem csókolóztam, ő viszont igen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A neten ismertem meg, azt hazudtam neki, hogy már voltam nővel, mivel ő már rég nem szűz. Képeket küldözgettünk egymásnak és eléggé be is indultunk + világossá tette, hogy a csókig mindenképp el akar jutni az első randin.


Fogalmam sincs, hogy kell smárolni...


2010. nov. 5. 23:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Nos ez miatt kár aggódnod. Azt írtad, hogy a barátnőd azért tapasztaltabb, mint te. Akkor gondolom, ha megakar csókolni, akkor úgyis átveszi a kezdeményező szerepét-jobbik esetben. Ha már elkezdte, akkor csak csináld utánna és meglátod, hogy menni fog. Nincs ebben semmilyen nagy tudomány.
2010. nov. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hozzátenném még, hogy az én fiúm se tudta, hogy ő csókolt meg először.
2010. nov. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Na de mit kell csinálnom, amikor épp meg akar csókolni? Nyissam ki a szám? :D
2010. nov. 5. 23:58
 4/7 anonim ***** válasza:
és még 1 videót sem láttál? nem hiszem el
2010. nov. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
abszolút ellenzem az internetes ismerkedést pont az ilyan füllentések miatt hogy "voltam már nővel" meg "Kitűnően végeztem a harvardon" vagy esetleg "2 méteres fa**om van(küldjek fotót?:D)"
2010. nov. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem ő lehet életem első barátnője (már 19 vagyok), szóval igyekszem megragadni az alkalmat.
2010. nov. 6. 00:20
 7/7 anonim ***** válasza:
2010. nov. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!