Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy 35 éves döntésképtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 35 éves döntésképtelen férfinél melyik viselkedés jöhet be?

Figyelt kérdés

10 év van köztünk, elmondása szerint nagyon oda van értem, csak egyszerűen nehezen megy bele kapcsolatokba.


Én nekem már tele van a hócipőm hogy ilyen tutyimutyi, főleg hogy az élet összes területén nem az.


Tehát az ilyen férfiakat mi fogná meg jobban?

:

Ha olyan nő benyomását keltem akinek nincs szüksége rá, nem vagyok tőle elragadtatva és nem futok utána.

Vagy kifejezem neki mennyire szeretem, hogy lelkileg tudja, hogy velem jól járna, és hogy ne féljen mert 100%-ig az övé akarok lenni.


Ma lesz egy randink (részemről egy utolsó esély az irányába) , csak nem tudom melyik oldalamat "vegyem elő".

Vagy esetleg mindkettőt?


2023. jan. 6. 11:15
A kérdező szavazást indított:
A hűvös elérhetetlen lehet a nagyobb siker.
Vonzóbb, ha a nő érzelmes és kimutatja,hogy odavan a férfiért.
Először én inkább távolságtartó lennék, és utána megnyílnék.
Az elején kéne érzelmesnek lenni, és ha nem vevő rá akkor átváltani érdektelenre.
13 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
98%

Még nem is jártok, de már most tele a hócipőd vele.

Minek akarsz vele összejönni?

Annyira oda lenne érted, akkor nem nyomná ezt a szöveget, hogy nehezen megy bele kapcsolatokba.

2023. jan. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1 lehet igazad van.

Csak ne lennék annyira szerelmes belé...

2023. jan. 6. 11:23
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerelmes vagy akkor a második lehetőség tűnik jobbnak. Az őszinteség a nyerő :D
2023. jan. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A másodikra szavaztam, de az így nem igaz, hogy ez a vonzóbb. ITT és MOST az lenne célravezetőbb, de minden eset más.
2023. jan. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A férjemmel hasonlóan jártam, mint te. Ő sem akart elkötekeződni és amikor kérdeztem, hogy mi az oka, velem van e baj, akkor annyit válaszolt, hogy "nem akarja kapni az ívet". Az előző kapcsolatát vette alapul, hogy biztos az összes olyen lesz. Én ragaszkodtam hozzá, vele akartam lenni, kimutattam az érzéseimet felé, hogy kell nekem. Hosszú idő volt ugyan, de leengedte azt a falat amit maga köré épített. Másfél év volt mire azt mondta, hogy felvállal párjaként. 4 évvel később el is vett és született nemrég egy kislányunk. 6 év van köztünk, ő nemsokára 38 éves lesz. Nem tudom, hogy ez segített e neked. Én futottam utána, pedig sokáig úgy nézett ki, hogy nem lesz ebből semmi sem és palira vesz. Te mérlegelj, hogy mit ér meg neked ez az egész.
2023. jan. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%
Azt kell mondani neki, ha tutyimutyiskodsz, akkor nem lesz itt semmilyen szexuális tevékenység kettőnk között , oszt jó napot kívánok.
2023. jan. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sunshinedoll ***** válasza:
91%

Bocsi, de ha a pasi válsza nem egy határozott igen, akkor bármit mond, azt vedd eyhatározott nemnek.


Képes vagy full kretént csinálni magadból és itt viselkedni, hogy így meg úgy manipuláld. Ha akarna, akkor utánad menne. Az önbecsülésednek nem kell ez. Hagyd a francba, aztán vagy ráeszmél, hogy mégis te kellesz neki, vagy nem.

Saját magad fogod kikészíteni, hogy olyan pasi után loholsz, aki megmondta neked, hogy nem akar.

2023. jan. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!