Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen okai lehetnek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okai lehetnek, ha egy férfi nagyon kedvesből hirtelen nagyon bunkó és rideg lesz egy nővel?

Figyelt kérdés
Elsősorban férfiak véleménye érdekelne. Eddig a srác nagyon kedves volt, de egy vita után ez megváltozott, ami azon pattant ki, hogy én nem úgy képzelem el a kapcsolatot, mint Ő. Mármint én jeleztem, hogy nem szeretnék teljesen érzelemmentes kapcsolatot. Ez nem jelenti azt, hogy komoly kapcsolatot szeretnék, bár ezt nem mondtam ki, de teljesen érzelemmenteset sem. Mi az oka, hogy így reagált?

2022. nov. 11. 09:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
40%

Bocsánat, azt hogy lehet hogy ilyen ABC pontok szerint osztályo

zol egy kapcsolatot ?

A, érzelemmentes (nem kell)

B, kicsit érzelmes (ez kell)

C, nagyon érzelmes (nem kell).


Hol a határ, mi a határ ?

A számonkérési státusz a határ ?

Vagy mi ?


Nagyokat mosolygok amimor valaki kijelenti, hogy ő csak komolyat akar.

Az milyen ?

Mármint paktumba fektetjük az első randin, hogy mi most márpedig komolyak leszünk egymásnak. És akkor holnap 00:00 ától komoly kapcsolatban vagyunk. Fuuu, na ez már tényleg az.

2022. nov. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
54%

A csalódás miatt.

Nem véletlenül

2022. nov. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
73%
Mert nem tűri az ellentmondást. Kontrollmániás.
2022. nov. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
0%

Az ember a szavakkal tud a legnagyobbat hibázni , mert amikor valami komolyabbat ki mond es a masik azt komolyan veszi de az nem igazolodik be vagy megvaltozik ido kozben ,akkor becsapotnak fogja erezni magat. Mik ezek a szavak ?

Szeretlek

Örökké

Veled a legjobb

Soha nem kell más

Stb

2022. nov. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
64%

Kérdező, 1-es vagyok.

Hagyd a pitlibe az ilyet.

Lazább kapcsra millió egy psi ugrik majd a helyébe, hidd el.

2022. nov. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
83%

Megismerkedsz valakivel. Találkozunk, beszélgetünk.

És vagy visz magával az egész, vagy nem. Ha nem, akkor lehet fel se állna rá, mert nem a két szép mellére all fel majd, hanem ahogy rámnéz átölel simogat ezektől fog felállni, nem egy jó nő látványától.

2022. nov. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
78%
Valószínűleg Ő semmilyen érzelmet nem akart és mikor rájött, hogy Te igen, azonnal próbálta leépíteni a kapcsolatot, hogy minél távolabb kerülj tőle. Szerintem.
2022. nov. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
21%

Na megint kevés az infó.


Jól értem, akartatok egymástól valamit. Ő CSAK dugni, te meg dugást és szerelmet, mi?


Nem bunkó a srác, csak rájött, hogy nem vagy megfelelő partner. Onnantól meg minek smúzoljon?

2022. nov. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Milyen szerelmet? Én ugyan nem akarok szerelmet 600 km távolságból, de olyan kapcsolatot sem, amiben ha le merem írni, hogy "édes", mint becézés, akkor már megy a nyöszörgés. Engem nem zavart, mikor azt írja, hogy drága. Őt akkor miért zavarja az alapvető kedvesség és megbecsülés, ami szerintem fontos az emberi kapcsolatokban?
2022. nov. 11. 12:07
 10/23 anonim ***** válasza:
82%

Rájött, hogy nem azt kaphatja tőled, amit szeretett volna.

Részéről nincs már miért több energiát ebbe fektetni.

Azt hitte, hogy csak dugni akarsz, de kiderült, hogy nem. Ez nem passzol az elképzeléseihez, nem passzol ahhoz, aminek indult a kapcsolatotok.

2022. nov. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!