Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen okai lehetnek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okai lehetnek, ha egy férfi nagyon kedvesből hirtelen nagyon bunkó és rideg lesz egy nővel?

Figyelt kérdés
Elsősorban férfiak véleménye érdekelne. Eddig a srác nagyon kedves volt, de egy vita után ez megváltozott, ami azon pattant ki, hogy én nem úgy képzelem el a kapcsolatot, mint Ő. Mármint én jeleztem, hogy nem szeretnék teljesen érzelemmentes kapcsolatot. Ez nem jelenti azt, hogy komoly kapcsolatot szeretnék, bár ezt nem mondtam ki, de teljesen érzelemmenteset sem. Mi az oka, hogy így reagált?

2022. nov. 11. 09:08
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
55%
Ez lehet, hogy így van, amit itt előttem írnak, de akkor sem az a módja, hogy elkezdek paraszt lenni azzal, aki amúgy végig kedves volt velem. Ez elég jellemtelen, hátulról jövő személyiségre vall. Megmondhatná egyenesen is, ahelyett, hogy viselkedik. Nem sokat veszítettél, én azt mondom.
2022. nov. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
0%

#11!


A parasztság relatív. Ha valakivel kedves voltam, de egy pont után nem kap extra figyelmet és kedvességet, akkor ő ezt parasztásgak éli meg.

Pedig csak azt az őszinteséget kapja, mint minden más ismerősöm.

2022. nov. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
55%
12.Disagree. Szerintem ha valaki normális, az egyenes. Ez viszont nem egyenes viselkedés részéről, csak mismásolás. Beszélgetek valakivel továbbra is, de egyébként akkor meg bele sz@rok az arcába. Itt viszont felmerül a kérdés, ha belesz@rok, minek beszélgetek vele?! Itt ugyanis nagyon úgy tűnik, hogy a történtek ellenére is tartja vele a csávó a kapcsolatot, de azt, hogy mi lett a problémája, ami miatt megváltozott a viselkedése, cseszik normálisan elmondani. Ez nem igazán vall normális fazonra, csak egy büdös paraszt rá, akit nagyon nem érdekelnek a másik gondolatai, érzései.
2022. nov. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

#13!


Egy szó nem volt arról, hogy mennyire tartják a kapcsolatot.

Ha egy nő, akitől többet szeretnék, kimondja, hogy ő csak barátkozni akar, és valamiért később beszélünk, akkor őszintén elmondom, hogy kicsit sem érdekel, hogy mi van vele.

Ezt ő bunkóságnak fogja megélni, pedig pontosan az történt, mint korábban fordítva. Ő nem akar kapcsolatot, amit el is mondott, én meg nem akarok barátságot.

2022. nov. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Hadd szóljak bele. Azóta is keres, de rideg lett és igazából sosem kaptam egyértelmű választ arra, hogy miért. Már írtam neki, hogy úgy látom, nincs szükséged rám, de továbbra is ír. Tehát nálunk ez nem egészen úgy van, ahogy az utolsó válaszoló próbál érvelni. Ez rossz érv.
2022. nov. 11. 13:31
 16/23 A kérdező kommentje:
Illetve annyival kiegészíteném, hogy én felajanlottam az egyszerű barátságot is, viszont az meg nem volt neki elég.
2022. nov. 11. 13:34
 17/23 anonim ***** válasza:
32%

Bedurcizott, mert nem dughat meg úgy, ahogy ő akar. :D

Nevetséges.

2022. nov. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

#15!


Lehet az is, hogy így akar megszabadulni tőled.

2022. nov. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
18. Akkor miért nem azt mondja. És nem kell írni nekem és kész
2022. nov. 11. 18:09
 20/23 anonim ***** válasza:

Kérdező, azért, mert le akar dominálni, mert valószínűleg akkora egója van, ami nem engedi, hogy nem engedi, hogy te dönts.

Jobb is, hogy nem lesz köztetek semmi.

2022. nov. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!