Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak szerintem bunkó ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem bunkó ez a viselkedés?

Figyelt kérdés

21N, 23F. 3x randiztunk egy sráccal, akit egyébként már évek óta ismerek, barátok voltunk. Mindhárom találka elhúzódott eléggé későig. Egyik alkalommal sem kísért haza, sőt még azt sem kérdezte meg hogy éppségben hazaértem e. Igaz hogy nem esek neki útba, de gyalog is csak 15 percre vagyunk egymástól. Legutóbb mikor találkoztunk mondtam hogy örülnék ha hazakíserne, mert nem szeretek éjfél után egyedül járkálni, azt mondta hogy persze, de mégsem jött, azt mondta fáradt.

Ez számomra nagyon kiábrándító..



2022. dec. 17. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem bunkó önmagában. De azután, hogy meg is kérted rá, és nem akart menni, legyél okos, és az érdekeljen, hogy neked mi kell egy pasiban. Ha nem adja meg, csá.
2022. dec. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kiábrándító lenne, de nekem az, hogy már az elején nem tudja tartani a szavát kis dolgokban sem.
2022. dec. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem felejtős a srác, ezeknek alapnak kellenne lennie ha tényleg érdekelnéd őt.
2022. dec. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

21 vagy? Tipli.

Jöhet a következő.

2022. dec. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"Mindhárom találka elhúzódott eléggé későig. Egyik alkalommal sem kísért haza, sőt még azt sem kérdezte meg hogy éppségben hazaértem e."

Ha neked fontos a törődés (így a természetes), akkor nem árt rajta elgondolkozni.

2022. dec. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!