Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hány találkozó után normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány találkozó után normális az együtt alvás?

Figyelt kérdés

Ha komolyak a szándékaink hány találkozó, mennyi beszélgetés után nem korai már az együtt alvás? Illetve van olyan, hogy az első szexuális együttlét ilyenkor nem történik meg?

Voltak már hosszútávú párkapcsolataim, de őket évekkel ezelőtt is ismertem már, így elég gyorsan haladt a dolog.

Én még a szüleimmel élek, tehát ha ő jönne elkerülhetetlen a bemutatás, viszont neki szomszédja az édesanyja, úgyhogy ha éppen az udvaron van, akkor is illik...


2023. jan. 5. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor mindketten úgy érzitek.
2023. jan. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Amikor elálmosodtok.
2023. jan. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én úgy érzem, de nem szeretném, hogy emiatt váljon komolytalanná az ismerkedésünk. Nem szeretném elsietni.
2023. jan. 5. 13:48
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
Annyira nem szeretnék olyan ember lenni, aki ennyire képtelen élni az életét.
2023. jan. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát nézd, én egy baráti társaságban ismertem meg régen egy fiút, párszor találkoztunk társaságban, aztán egy éjszakába nyúló első randi után nála töltöttem az éjszakát, igaz, először úgy volt, hogy csak ott alszom...

18 éve a férjem.

2023. jan. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!