Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy csaj évekig nem foglalk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csaj évekig nem foglalkozott velem akkor ennyi idő után miért keres?

Figyelt kérdés

4 évvel ezelőtt ismerkedtünk, de elutasított és lett barátja, majd utána lett még egy. Most meg megkeresett. De nekem fura hogy évekig eszébe sem jutottam, én amikor írtam pl szülinapra, karácsonyra vissza sem írt. Nem tudom hogy jutotottam az eszébe, meg hogy ezek utána mennyire venne komolyan.

Mi lehet az oka ha így előbukkan egy lány ennyi idő után?


2022. dec. 17. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Ha ló nincs akkor a szamár is jó. Ha szamár sincs akkor meg még te is. Főleg ha időközben lett egy saját lakóparki kecód meg egy német prémiumautód.
2022. dec. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincs más a képben, akinek ő kellene és mivel tudja, gondolja, hogy neked bejön így hozzád folyamodott DE csak ADDIG míg akad más pasi, akivel kétoldalú lesz az egész, mert veled nem az, ez biztos.
2022. dec. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
19%
Most kezdi érteni hogy nem a legmenőbb a legjobb kapcsolatra.
2022. dec. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dugd meg majd bazd ki!
2022. dec. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4. Ugy ugy!
2022. dec. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!