Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok, megéri egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, megéri egy ilyen sráccal foglalkozni ?

Figyelt kérdés
Sokszor eszembe jutott mostanában az a srác akit elküldtem még a randi előtt és esélyt sem adtam neki. Ezért tegnap ráírtam hogy bocsánat amiért olyan csúnya hangnemben küldtem el. De utólag nem igazán tudom eldönteni megérte e írni neki. Pár hónapja azért küldtem el mert folyton eltűnt 10 - 12 órákra. Meg amíg beszéltünk minden nap ivott. Aztán azzal érvelt hogy másnapos. Megértem néha kell a pihi meg a szórakozás de 4 napból 4 vással teljen. Jeleztem is neki hogy ez így sok lesz. Aztán már ő is azt mondta hogy már megint iszom. Úgy hogy nem igazán tudom mit tegyek.

2022. aug. 14. 09:17
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Jézusom, ne csapj fel lelkisegély-szolgálatnak randizás néven. Akkor csináld úgy, hogy jelentkezel egy szervezetnél, és ott jótékonykodsz.

Ismerkedésnél pedig ha ennyire szélsőséges az eset, kedvesen, de köszönj el rögtöm, és ne foglalkozz vele többet.

2022. aug. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

Olyannal aki alkoholista?


Nem.

2022. aug. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%
Én is majd minden nap ittam kb. ugyan ebbe a helyzetbe, de ha már a csaj akarna talizni, akkor én is megtenném ugyan ezt a játékot vele.
2022. aug. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó nem tudom mit szerettél volna mondani ezzel a kommenteddel!
2022. aug. 14. 14:00
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Nem érte meg, ez az illető egy hulladék selejt...
2022. aug. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Nem éri meg.
2022. aug. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
Te komolyan ezt a nyomorultat találod a legérdemesebbnek a figyelmedre?
2022. aug. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%
Ne legyél már ennyire kétségbeesett! Hogy érné meg egy félájult alkoholistával ismerkedni?
2022. aug. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!