Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Hogyan reagálnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan reagálnátok, ha egy 42 éves férfi első közös randitokon azt mondaná, hogy még nem volt komolyabb kapcsolata, mert nem ért rá ezzel foglalkozni?!

Figyelt kérdés

Mielőtt még bárki rosszra gondolna, hogy börtön, vagy ilyesmi... erről szó sincs! 0-ról kellett indulnom, tanulmányok, autó, ház vásárlás stb. Mások szerint kimondott munkamániás vagyok. Szerintem csak elszaladt az idő. Én most érzem azt, hogy szeretnék társat, családot. Most értem meg hozzá!

Őszinte véleményt szeretnék kérni, mert most regisztráltam magam netes társkeresőn és kíváncsi vagyok, mire számíthatok! 42F


2022. júl. 10. 14:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem kérdezi ne mond. Inkább azt meséld el milyen faszán felépítetted a világod a 0-ról. Tudod első randin általában az erősségüket mutatják meg az emberek.
2022. júl. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
Vagy lehet aspergeres vagy!
2022. júl. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
46%
Nem èrdekelnek retardáltak.
2022. júl. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%
Hogyha hazugsággal kezded az ismerkedést, csak nagyon naiv nők fogják elhinni a történeted.
2022. júl. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hazudni nem állt szándékomban. Lehet, bölcsebb, ha nem tárulkozok ki túlságosan.
2022. júl. 10. 16:13
 6/14 anonim ***** válasza:
63%

Szerinted ki akar családot alapìtani egy 42 évessel?

Mire megszületne a gyerek lennèl vagy 45.

2022. júl. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Kedves, hogy aggódsz, de kérlek, ezt bízd rám!
2022. júl. 10. 17:46
 8/14 anonim ***** válasza:
94%
A legtöbb embernek nulláról kell indulnia, és tanulás, munka, autóvásárlás mellett is van ideje párkapcsolatra. Úgyhogy ez nekem csak üres kifogás lenne. Miért ne lehetne egyetem vagy munka mellett valakinek párkapcsolata?
2022. júl. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem aggodóm, de hogy egy èpkèzláb nőnek nem fogsz kelleni, abban biztos lehetszn
2022. júl. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
-n
2022. júl. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!