Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Hogyan reagálnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan reagálnátok, ha egy 42 éves férfi első közös randitokon azt mondaná, hogy még nem volt komolyabb kapcsolata, mert nem ért rá ezzel foglalkozni?!

Figyelt kérdés

Mielőtt még bárki rosszra gondolna, hogy börtön, vagy ilyesmi... erről szó sincs! 0-ról kellett indulnom, tanulmányok, autó, ház vásárlás stb. Mások szerint kimondott munkamániás vagyok. Szerintem csak elszaladt az idő. Én most érzem azt, hogy szeretnék társat, családot. Most értem meg hozzá!

Őszinte véleményt szeretnék kérni, mert most regisztráltam magam netes társkeresőn és kíváncsi vagyok, mire számíthatok! 42F


2022. júl. 10. 14:25
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2022. júl. 10. 20:24
 12/14 anonim ***** válasza:

Ez így egy hamukázásnak tűnik, ez a "nem volt időm rá". Ennél még az is jobb, ha azt mondod, hogy nem érdekelt a dolog, mert jobban szerettél inkább a saját dolgaiddal foglalkozni kizárólagosan, és ez nyilván nem megy, ha van még valaki körülötted, aki igényt tart a figyelmedre, idődre, energiádra - jogosan. Ugyanakkor ebből minimum le fogják vonni azt a következtetést, hogy kötődési problémáid vannak, vagy nagyon magadnak való vagy. Szerintem - minden rossz szándék nélkül - lehet el kéne látogatnod egy pszichológushoz, hátha húzódik valami a háttérben, nem csak egyszerűen gyárilag vagy ilyen beállítottságú.

Persze ettől még randizgass nyugodtan, csak az esetleges elutasításokat kezeld a helyükön.

2022. júl. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
42 évesen már kicsit késő ezzel foglalkozni. Ez a vonat már elment. A hó oldal viszont az, hogy k*vák még vannak.
2022. júl. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Soha nem féltem a lányoktól, egész jól kijövök velük. Bár, rohan az idő, attól nem félek, hogy nem fogok társat találni! Pusztán, az első reakciókra voltam kíváncsi, ezért tettem fel kérdésnek. Köszönöm a válaszokat!
2022. júl. 11. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!