Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért kell azzal foglalkozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell azzal foglalkozni, hogy valaki szűz még, volt már párkapcsolata? Miért kell megítélni valakit?

Figyelt kérdés
Nem mindenkinek alakul szerencsésen az élete, valaki hamar megtalálja partnerét valaki később, de nekem felfordul a gyomrom azoktól az emberektől akik előre ítélkeznek, hogy biztos nem komplett, vagy biztos selejtes. Miért olyan nehéz elképzelni azt, hogy lehet semmi baja nincsen, csak mondjuk nem találkozott a kereslet a kínálattal?
2022. márc. 20. 14:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
Mert ciki a szüzesség egy bizonyos kor után.
2022. márc. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%

Pont ezen gondolkoztam a múltkor, hogy miért nincs szavunk arra, ha akármi mást nem csinált még valaki.


Nem utazott még repülővel? Nincs rá szó. Nem evett még tatárbifszteket? Erre sincs. De egy totál magán dologra meg van szó. Furi.

2022. márc. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Én magamon azt tapasztaltam, hogy a párkapcsolataim sokat hozzáadtak a személyiségem pozitív irányú fejlődéséhez. Részletesebben megismertem önmagam, milyen kapcsolatban lenni, tanultam az ezekben elkövetett hibáimból, és sokkal jobban kiformálódott a kép, hogy kit is keresek én valójában. Ha az illetőnek volt már néhány párkapcsolata, és én bejövök Neki, akkor az az egy kis megnyugtatás számomra, hogy tényleg engem akar (tudja, hogy kit keres), illetve remélhetőleg van már tapasztalata a párkapcsolati konfliktuskezelésben.


Akinek nem volt senkije, annak még nincsen viszonyítási alapja, nem biztos, hogy később fog tudni dönteni, hogy tényleg azzal a személlyel van, akit eddig keresett, akinek pedig túl sok kapcsolata volt, az pedig vélhetően döntésképtelen, nem tud megállapodni.

2022. márc. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem nézőpont kérdése. Én úgy vélem az a szerencsés, akinek nem volt még párkapcsolata.
2022. márc. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4 Csak sajnos van olyan, hogy valaki szeretné megélni ezt a személyiségfejlődést, boldogságot, örömöt, de nem akar semmi sem összejönni. Hiába keresi, hiába áldoz rá energiát semmi se akar összejönni. Ilyenkor persze, hogy bárkinek rosszul esik az, hogy selejtezik, fogyatékosozik valaki. Szeretném, ha valaki megértő lenne velem.
2022. márc. 20. 14:49
 6/11 A kérdező kommentje:
Hármasnan írtam az előbb.
2022. márc. 20. 14:49
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon görcsösen akarod az a baj. Én mindig akkor jövök össze valakivel mikor pont nem is kalkulálok vele.
2022. márc. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy valaki ezért Téged selejtezik vagy nyomorékozik, az az illető saját lelki szegénységének tanúsítványa. Aki nem kerül hasonló helyzetbe, és nem gondolja át, az sokszor nem képes felfogni a másik problémáját. Mindenki más, és az emberek nem értik, hogy ami neki könnyű, az másnak hogyan lehet nehéz, és fordítva. Lehet, hogy a másikat ezért selejtező ember meg a munka világában egy csődtömeg, őt meg az gondolhatja nyomninak, aki sikeres karriert futott be.


Nálam nem kizáró ok, ha a másiknak nem volt még kapcsolata, ez alapján nem ítélek el senkit, ha amúgy én úgy gondolom, hogy rendben van az illető. Csak kicsit ez is olyan, mint a munkát világa, amiben mondani szokták, hogy "pályakezdő nem kell".


Én remélem, hogy Neked is sikerül majd megélni azt, amire vágysz!

2022. márc. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
42%

Ezt tavaly nyáron teszteltem amúgy

Volt két lány. Mindkettőnek bekamuztam hogy szűz vagyok

Az egyikkel már egy éve járogattunk akkor össze (neki értelemszerűen azt mondtam, hogy ő volt az első) A másikkal akkor voltunk az első alkalom előtt. Egyiket sem érdekelte igazán. Meglepődtek, de ennyi. Szóval senki nem azt tartja cikinek ha szűz valaki. Hanem ha olyan a személyisége, hogy nem tud összejönni senkivel...

2022. márc. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%

akinek nem inge ne vegye magára. Meg kell tanulnod nem foglalkozni azzal, hogy más emberek minek tartanak téged.


Engem kb idiótának néztek mikor felmondtam és vállalkozó lettem. Eltelt 5 év és most irigyelnek ugyanazok.

2022. márc. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!