Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Őszintén. Jobban érdekel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Őszintén. Jobban érdekel a csaj, ha kevésbé foglalkozik veled?

Figyelt kérdés

Találkoztam kétszer egy sráccal, jó volt, sztem kölcsönösen akarjuk egymást, csak semelyikünk sem akarja bevallani, mondván h úgy már nem érdekelné annyira a másikat. :D és ezért nem alakul semmi...mindkettőnk úgy gondolja, h többet tett a kapcsolatért, mint a másik. Mindketten kétes jeleket adunk a másik felé. Van, h ő kedves és hív el talizni, máskor meg úgy tesz, mintha lesz*rna, de én is ugyanezt csinálom. Egyszerűen egyikünk sem akar "behódolni"...én személy szerint félek. Félek,h mi lesz, ha biztos lesz benne,h ennyire bejön nekem, mert nem vagyok biztos az ő érzéseiben.

A minap eléggé megbántott, és másnap kedveskedett...most nem tudom,hogy álljak már hozzá. Sz*rjam le, ne keressem? vagy lépjek, hogy végre legyen valami?

20/L


2014. márc. 18. 00:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ha látom, hogy nem foglalkozik velem a lány, akkor hagyom az egészet, azt gondolván, hogy nem érdeklem őt eléggé. És akkor újra magamba roskadok az összetört önbizalmammal.


20/F

2014. márc. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ha leszar, én is leszarom, kölcsönösnek kell lennie annak hogy keresitek egymást szerintem, bár a fiúnak illene elhívnia mindig
2014. márc. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. márc. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. márc. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem. sőt.. ha látom, hogy nem foglalkozik velem, akkor leszarom.
2014. márc. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Jól elbizonytalanítottad a szerencsétlent! Nem jó kifejezés, de "hódolj be" neki. Így csak játszatok egymással, és a végén mind a ketten egyedül fogtok sírni, hogy nem jött össze. A fiúk nagyon bizonytalanok, és annyi elutasításon vannak túl, hogy már félnek kezdeményezni. Lépjél, kapd el, mert tényleg fél kezdeményezni. És lehet, hogy Ő a nagy Ő. Akkor viszont nem kellene elszalasztani.

36F

2014. márc. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nálunk ez egyáltalán nem válik be, de úgy tűnik a nők ellen hatásos lehet, már csak belőled kiindulva :)


20/f

2014. márc. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én nőként tapasztalva azt veszem észre, hogy igenis bejön némelyik fiúnak(saját esetemből kiindulva)
2014. márc. 18. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Bejön. Csak így tovább

27/F

2014. márc. 18. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Van akinek bejön. Mert a tiszta lap unalmas.

Ha te viszont unod a játékot, akkor fejezd be, és tegyetek pontot az ügyre.

2014. márc. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!