Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogyha a való...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogyha a való életben próbálkoztam fiatalabb lánynál mindig elhajtottak, de a neten gond nélkül tudtam ismerkedni?

Figyelt kérdés

Ismerkedem én minden korosztályból, sosem néztem ezt hogy ki hány éves, pl. 22 évesen voltam 40 éves nővel is, tehát nem fiatal lány fétisem van, vagy pl. a leghosszabb kapcsolatom és legnagyobb szerelmem egy egy évvel fiatalabb lánnyal volt. Na mindegy. Néhány éve megmaradt pár ilyen alkalom, amikor pl. megismerkedtem a való életben 24 évesen 17 évessel, 25 évesen 20 évessel, 26 évesen 18 évessel, hogy tök jól ment az ismerkedés, aztán megtudták hány éves vagyok és akkor el lettem küldve emiatt. Rólam fontos tudni, hogy elég baba arcom van, simán szoktak 5-7 évvel fiatalabbnak nézni a valódi koromnál a mai napig. Szóval amíg nem került szóba a kor, gondolom azt hitték azok a lányok, hogy max. pár év korkülönbség van köztünk.


Ezeket az elutasításokat eléggé magamra vettem és már 24-25 éves koromtól öregnek kezdtem magam érezni és nem szívesen beszéltem a koromról, csökkent az önbizalmam. Sok idő volt, amíg ezt helyre tudtam tenni magamban, hogy újra el tudjam fogadni a korom. Most elkezdtem online ismerkedni és ehhez képest betaláltak fiatal lányok folyamatosan nálam. Ki van téve az én korom is, az övék is, lehet korra is szűrni, szóval nincs zsákbamacska. Randiztam egy jó pár 19-22 év körüli lánnyal is és lett nem rég végül egy 21 éves barátnőm. Miért ennyire más (rosszabb), ha a való életben ismerkedik az ember, mintha a neten?


2022. nov. 28. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A neten nagyobb a merítés. Eleve azok kezdenek veled, akiket nem zavar, hogy idősebb vagy náluk.
2022. nov. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En is ezt vettem eszre , kb addig erdeklodoek amig nem tudjak a korodat , fokent aki tobb evet le tudna tagadni mert genetikailag ezt kapta . Az ok szerintem mindenki masnal kulonbozo lehet . Amikor tini srac voltam ismertem olyan lanyt ako 17 evesen 35 evessel jart , annyira engem ez nem erdekelt mert en is megdugtam ugyan ugy ahogy az idosebb is.
2022. nov. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, milyen társkeresőn ismerkedsz, de gyanítom, azért többnyire olyan helyen, ahol az ember be tud állítani szűrőt. Na így nyilván már csak olyan fiatal nőkkel hoz össze a sors társkeresőn, akiket alapvetően nem zavar a kor. Mert a nők többsége korban jobban hozzáillő férfit keres... ha meg olyan, akit nem zavar a kor, azt nyilván könnyebb olyan közegben megtalálni, ahol már kb. ezüsttálcán kínálják azokat, akik ismerkednének idősebbekkel.
2022. nov. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%

Én is jártam így, a válasz pedig egyértelmű.

Ameddig nem említed a korodtad, addig a lányok gondolnak valamit.

Amikor megtudják a valós számot, akkor átverve érik magukat. Túl nagy a különbség a képzelt és a valós korod között.

Online viszont azonnal látják a korodat.

2022. nov. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Igen ez igaz lehet. A való életben tényleg kicsi a merítés, ismerkedtem kb. 5 lánnyal 5 év alatt, akikkel komoly volt a korkülönbség (párat le is írtam a leírásban) és ott ők azt hitték fiatalabb vagyok.


Az is igaz, hogy ahol fent vagyok ott van szűrés korra és csak azokkal látjuk egymást, akikkel beleesünk mindketten a másik beállított kor preferenciájába.

2022. nov. 28. 14:38
 6/6 anonim ***** válasza:
52%
4. Mar ha fel van tuntetve
2022. nov. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!