Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gazdagabb mint en, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gazdagabb mint en, mit tegyek?

Figyelt kérdés
szoval a fiu sokkal gazdagabb mint en,en csak egy nulla vagyok mellette...annyira zavar,nem merem ot haza se hozni mert felek hogy mi lesz a reakcioja....szerintetek?
2010. szept. 29. 23:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugi :) Mi van akkor ha gazdagabb? Valaki úgyis az. Ha ő téged választott nem zavarja :)
2010. szept. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ideális esetben nem a pénzedért jár egy fiú egy lánnyal... Ha normális akkor nem fog vele foglalkozni!
2010. szept. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kicsit sem fogja zavarni. Legalábbis egy normális férfi ezen nem akadna ki. Neked sem kellene szégyellned. Nem tehetsz róla, hogy ilyen helyzetben vagy. Gondolom még fiatal vagy, még valószínűleg változni fog a dolog.


Ne ez alapján mérd azt, hogy mennyire vagy értékes ember.

2010. szept. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
*pénzért
2010. szept. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
koszi nagyon rendesek vagytok hogy segitetettek :D
2010. szept. 29. 23:19
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Eddig se pénzzel nyűgözted le, nem kell ezen stresszelni :) Valószínüleg ő is megérti a helyzetedet! Képzeld el mi lenne, ha mondjuk a te családod lenne a gazdagabb? Akkor az lenne a kérdés, hogy engem szeret, vagy a pénzemet?

Gonodolom szeret, akkor csak nem akad ki ilyen dolgon...

2010. szept. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nyugodtan hazaviheted, ha normális, akkor úgyse fogja megszólni a körülményeket.
2010. szept. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Jaj ugyanettől szenvedtem tiniként évekig. Alig vagy csak iszonyatos feszengések árán mertem felhozni a pasijaimat, mert féltem, mit szólnak a lakáskörülményeinkhez. Óriási butaság volt ettől félni, hidd el. A mostani barátom a legkomolyabb kapcsolatom, nála vettem egy mély levegőt és feszengés nélkül felhoztam, pedig ők is jobb körülmények közt élnek. És tudod mi lett? Imád itt lenni nálunk:)) Legyen rend és tisztaság, anyukáddal főzzetek valami finomat és a pasi el lesz ájulva. Az pedig, hogy a lakás kicsit kopottasabb vagy nem annyira szép, egyáltalán nem fogja érdekelni!

24 L

2010. szept. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ettől ne félj, hisz igazuk van előttem szólóknak...nem a pénzedért szeret. ezért ne szorongj, meg fogja érteni. énis kicsit tartottam, amikor a párommal összejöttünk. míg nem voltam náluk, azt hittem, biztos van egy gyönyörű szép, puccos házuk, a miénk meg egy oldenáré putri ahhoz képest. majd levitt, és kiderült h kb ugyanolyan anyagi szinteken áll a két család, és imádok ott lenni, ő meg itt lenni. ebből semmi gond nem fakad.

igaz itt kicsit nagyobb a kupi:D:D:D:D

2010. szept. 30. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Legyen finom kaja és kész. :) Ja és rend és tisztaság.
2010. szept. 30. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!