Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pár napja leszólított egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár napja leszólított egy fekete srác, később bejelölt face-n(nem tudom hogy talált meg). Azóta beszélgetünk, egyetemista, nagyon rendes meg be is jön, de már randizni szeretne. Nem gyors ez egy kicsit, a nyomulás? Szerintetek belemenjek? 18/L

Figyelt kérdés
Másrészt kicsit tartok a családomtól is, hogy is mondjam, eléggé konzervatívak, és nem tudom mit szólnának, ha egy fekete fiúval randizgatnék.

2022. nov. 24. 14:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 anonim ***** válasza:
12%
Nem kéne fajkeveredésbe kerülni. Apád remélem kitagad és banánt ad majd neked, hogy etesd meg a makit.
2022. dec. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/72 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem ezek kamu kérdések. Ennél sokkal óvatosabbak a csajok, magyar srácokat egyből ignorálnak, tiltanak bármiéret, de az afrikai gyerek miért ne kaphatna esélyt? Mindig felbukkan itt egy egy ilyen álnaiv kérdes.
2022. dec. 21. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/72 anonim ***** válasza:
0%
32. Ja a fekete jancsi leszolitja azzal egybol dumcsi van meg face csere ... vicc.
2022. dec. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/72 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, élsz még??!!
2022. dec. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/72 A kérdező kommentje:

köszönöm, megvagyok, élek ;)

És a normális válaszadóknak is köszönöm!

2022. dec. 25. 11:22
 36/72 A kérdező kommentje:
Egy újabb kérdés hozzátok - ti hogy adagolnátok be apámnak ha a helyemben lennétek? Eddig titkoltam ezt előtte, de már nem szeretném tovább. Csak sajnos ő nem az a liberális nézeteket valló ember.
2022. dec. 26. 12:23
 37/72 anonim válasza:
100%
Legjobb lenne elmondani őszintén az igazat szerintem.
2022. dec. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/72 anonim ***** válasza:
0%
Dobd a migranst
2023. jan. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/72 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az a furcsa, amit a 30-as jelzett, hogy nem tudod, hogyan talált meg fb-n. Első gondolatom volt, hogy mi van, ha már előbb kiszemelt, mint leszólított volna.


A másik kérdésedre válaszolva, én őszintén elmondanám a szüleimnek. Jobb, ha tudnak róla, kikkel barátkozom, ismerkedem. Vállalni kell a felelősséget. :)


Egyébként remélem, tényleg nincs semmi rossz az egészben, de azért meglep, hogy neked nem bizarr és most nem a származása miatt írom.

2023. jan. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/72 anonim ***** válasza:
39%

Talalkozz vele! Szorakozohelyen tncoltok,levelezel elotte??? Na ugye,h nem.

Fekete: 1 evnel rovodebb kapcsolatot nem szoktak szuloknek bemutatni. Mondd meg,h bantalmazo kotekedo szuleid vannak es nem akarod odavinni.

2023. ápr. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!