Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pár napja leszólított egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár napja leszólított egy fekete srác, később bejelölt face-n(nem tudom hogy talált meg). Azóta beszélgetünk, egyetemista, nagyon rendes meg be is jön, de már randizni szeretne. Nem gyors ez egy kicsit, a nyomulás? Szerintetek belemenjek? 18/L

Figyelt kérdés
Másrészt kicsit tartok a családomtól is, hogy is mondjam, eléggé konzervatívak, és nem tudom mit szólnának, ha egy fekete fiúval randizgatnék.

2022. nov. 24. 14:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 anonim ***** válasza:
14%
Buksz a nagy faxra?
2022. nov. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/72 anonim ***** válasza:
88%

Úristen, egyes kommentelők helyében szégyellném magam...

Nem gyors a tempó. Egyébként nekem bejönnek a feketék (mielőtt félreértené valaki, nem élveznek előnyt a fehérekkel szemben), viszont egy kis óvatosságra intelek velük kapcsolatban. Van abban valami, hogy nagy részük (nem mindenki) állatiasabb a fehéreknél. Ismertem egy párat az egyetemen.

2022. nov. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/72 A kérdező kommentje:

köszi utolsó

nem élvez előnyt nálam egyáltalán, nem az számít

2022. nov. 24. 17:00
 14/72 anonim ***** válasza:
17%
Ha belemész, akkor Mo-n a fehér fickók legalább 50%-át buktad a további életedre (vagy kamuzol, ha szóba kerül, hogy nem volt fekete csávód). Ha esetleg majd küldöldre kerülsz, ott jobb a helyzet, mondjuk csak 35-40%-nak kell kamuznod, a többinek megfelelsz így is.
2022. nov. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/72 anonim ***** válasza:
87%

16-os, most fut párhuzamosan egy kérdés nőkhöz, hogy ha egy férfi volt már prostival, akkor ők hajlandóak lennének-e vele kapcsolatra.

Meg fogom nézni, most éppen hogyan állnak a válaszok, de nagy többségnél szerintem kizáró ok lesz.

Magyarul: mindkét nem esetében van olyan kizáró ok, ami talán nem is olyan keveseket érint. Egyvalamit lehet tenni: bölcsen hallgatni ezekről.

Végül is az ember korábbi magánélete, szexuális élete nem tartozik a mostani párjára. Mondjuk elmondja, hogy házasságban nem él és nem élt, gyereke nincs. És korábban már volt párkapcsolata, nem szűz. Ennyi információval le kell zárni a témát, és senki nem tudja meg sem a feka srácot, sem a prostit.

2022. nov. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/72 A kérdező kommentje:

Egyetértek a kedves utolsóval.

És beleegyeztem a randiba is.

2022. nov. 25. 12:28
 17/72 anonim ***** válasza:
0%
16. Szereted ha nagy ? Hajt a kivancsisag?
2022. nov. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/72 anonim ***** válasza:
6%
Nincs fajkeveredés
2022. nov. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/72 anonim ***** válasza:
63%

Első körben érdemes lenne megtudni hova való.. mert nem mindegy Dél-Afrikai köztársaság vagy Etiópia.


Hacsak nem a Dél-Afrikai köztársaságból való, én hanyagolnám.

2022. nov. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/72 A kérdező kommentje:
Nigériából jött tanulni.
2022. nov. 27. 20:39
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!