Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikortól számított "járás"nak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól számított "járás"nak? Hogy ment nalatok?

Figyelt kérdés
Hallottam olyat, hogy valaki az első csóktól számította, valaki rákérdezett, valaki az első randi után. Csak mert van egy lány, már bevallottuk egymásnak, hogy szeretjük egymást, és nem tudom mit tegyek.
2010. szept. 29. 19:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Nálunk(am) sehogy, mert életemben nem volt párkapcsolatom :'(


17/F

2010. szept. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
62%
Jajj most én vagyok bazinagy pácban van egy fiu aki nagyon bejön neki elvileg én i sbejövök neki de nem biutos holnap beszél vele a barátnőmm..már előre félek de ha aztmondja hogy bejövök neki és járna is velem akk az első csók ott lefog csattani..::)amugy szerinte a járás onnantól van hogy megkérdezed hogy járunk e és akkor a lány azt válaszolja hogy igen akkor jártok kész...12/L
2010. szept. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
45%

19:30 Igen igen olyankor kezdődik.. De nem gondolod hogy 12 évesen korai MÉG a csók?... egy 5 -esnek nem kéne a még csókolózni, főleg nem suliban... Na mindegy.


A rákérdezés pillanatában kezdődik el, és akkor biztos, ha a fiú / lány igen -t mond.


15/ F

2010. szept. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2010. szept. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%

nekem a mostani barátom 19 éves, és nálunk úgy volt, hogy megkérdezte az első találkozásnál(persze előtte már beszélgettünk msn-en), hogy lennék-e a barátnője, és én igent mondtam, mi onnan számítjuk a járást :)

14,5/L

2010. szept. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

miért? én is 12 évesen csókolóztem először. a suli udvarán, igaz, hogy órák után..de az csak olyan volt né..éppen ezért még azt vallom, hogy nem csókolóztam...majd ha úgy fognak megcsókolni akkor majd csókolóztam:D



sok sikert!

2010. szept. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Lacinak hívnak??
2010. szept. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Csak kicsit. Am 14 vagyok, és az eddigi barátnőimnél is rákérdezéssel ment a dolog. Köszönöm:D
2010. szept. 29. 19:58
 9/21 anonim ***** válasza:
Jajj, ugye nem Lacinak hívnak?
2010. szept. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Szerintem onnantól, amikortól Ti annak érzitek! Ezt mindenki maga érzi, hogy mikortól barátság és mikortól járás.
2010. szept. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!