Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon mit tegyek? Lelki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit tegyek? Lelki válságban vagyok!

Figyelt kérdés
A lényeg az hogy van egy lány 6 éve vagyunk nagyon jó barátok de valamilyen hűje véletlen során egymásba szerettünk és úgy döntöttünk hogy megpróbáljuk a dolgot.Ez volt k.b. 3-4 hónapja és igaz hogy döcögött a kapcsolat a volt pasija zaklatásai miatt, de jól elvoltunk és most azzal állt elő hogy nem gondolta át a dolgot és idő kell neki és míg dönt addig csajozzak nyugodtan..Itt a baj hogy nem megy nem vagyok rá képes azelőtt semmi gondom nem volt vele bárkit leszólítottam de most nem megy mintha minden csajozós szövegem eltűnt volna és nem tudok más lányra ugy nézni kivéve ezt a bizonyos lányt.Tanácstalan vagyok és segítséget kérek!!!
2010. szept. 29. 00:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Várj rá. Ha szereted...
2010. szept. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 kicsijames válasza:

Ismered a 30Y-t? A Bogozd ki című daluk jutott eszembe a történetedről...

1. A volt pasija lehet a dologban vagy egy új.

2. Amilyen hülyék tudnak lenni egyes lányok, ez egy teszt, és akkor mész át rajta, ha Zorroként felbukkansz és elrablod szívestül-lelkestül a csajt és magadévá teszeeee...d ahogy szeretnéd.

3. Ami megegyezik az 1. ponttal: Ennyi volt! Keress mást, haver!

2010. szept. 29. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne hagyd irányítgatni!Te irányítsd!Hívd fel magadhoz beszélgetni,aztán lassan de határozottan felhúzod a szoknyáját és magadévá teszed.Megmutatod neki,hogy milyen egy igazi férfi.
2010. szept. 29. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Simone88 válasza:
Nem kizárt, hogy a lány nem is volt szerelmes.Végül is mindenki többet érez a legjobb barátja iránt, mint egyszerű barátságot vagy testvéri szeretetet. Ne keseregj! Ha tényleg szereted várj, mert az is lehet, hogy szeret, de fél, hogy vége lesz a barátságotoknak. Barátság végződhet szerelemmel, de szerelem barátsággal nem igazán.
2010. szept. 29. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem bosszúból húzd meg az anyját.
2010. szept. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

1. huuuu az anyát nem húznám meg mert nem valami szemétgyönyörködtető látvány:P

2. én nagyon szeretem és várnék rá ha kell és lehet ezért puhánynak néztek de ez van.

3. kószi a jó tanácsokat a rosszakról meg nem mondanék semmit...

2010. szept. 29. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!