Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretnek egy 20as lanyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnek egy 20as lanyt testi lelki jobaratnak! Olyan nagy keres ez? Nem a szep a lenyeg hanem az oszinteseg! En 30as pasi.30as nok mar tul ravaszkodoak-uncsik

Figyelt kérdés
2010. febr. 6. 15:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát én meg pont ezt kaptam meg páromtól, aki meg 30as volt, és elküldött:( Szerintem nem volt igaza. De nincs mit tenni:( De ezekszerint mindenkinek más korosztály a ravasz:)

25/L

2010. febr. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy általánosítani kellene, hogy melyik korosztály ravasz ill. melyik nem... vannak nagyon ravasz 20 éves lányok is és vannak magabiztos, ravaszságra nem szoruló 30- asok is...

Ha jól tartod magad, jó tested van és nem vagy "öreges", össze fog jönni, majdcsak találsz egy 20 éves lányt, aki leáll Veled. De tartok tőle, itt valami más probléma van, talán nem vagy elég egy harmincas nőnek...?

2010. febr. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A helyzet az hogy hulyenek neznek es ra akarnak venni valami hazassagfelere,annak ellenere h mar elvaltam. Allandoan ravaszkodnak,es hianyzik az oszinte egyszeru ,,naiv" beszed. En ,,megertem" oket csak ok nem engem. Ezert gond...
2010. febr. 6. 15:45
 4/11 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Szerintem a legtöbb lány házasodni akar már ebben a korban. De eröltetni szerintem felesleges, annyi is elég, ha elmondja egyszer mit szeretne, úgysem felejti el a pasi... és ha meg akarja kérni, akkor megteszi. Szerintem ez az a kérdés, amit a pasinak kell eldöntenie, és nem lehet rávenni. Ha valaki nem akar még házasodni, akkor meg kell érteni, és várni türelemmel.
2010. febr. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
amúgy visszaírtam mailre
2010. febr. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

kérdező!


Ez miért lenne ravaszság? Egy 20-on éves lány is házasságot akar, csak hogy tudd:)

A gyerekek miatt, gondolom később családot akarnak ők is!


Tulajdonképpen, nem ők a ravaszak, hanem te! Ugyanis azért mert te elváltál, ők nem biztos hogy jövőkép nélkül a bizonytalanságban akarnak élni!


Azért mert te kiábrándult, kiégett vagy, arról ezek a lányok, nők nem tehetnek!


én 20-on éves lány vagyok és volt egy 30-on éves pasim. Én soha sem mndtam neki, hogy házasodni akarok, de odaköltözni sem. Tudtam, hogy ő soha sem fog házasodni (házasságszédelgő volt) az előző barátnőit is úgy tartotta magánál néhány évig, hogy házasodni fog, aztán nem lett belőle semmi, és a csajok leléptek!

Szerinted itt ki a ravasz? A pasi!


A nők férjhez akarnak menni (kevés kivétel).


szerintem ne ilyen fiatal lányokat keress ravaszkám, hanem olyan gyerekes elvált, vagy simán elvált nőket, akik sha a büd*s életben nem akarnak férjhez menni!


Van ám ilyen:pl. love.hu. de az életben is van bőven ilyen!


Az elvált nők, másodjára ritkán akarnak házasodni!

2010. febr. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
16,03 Az ok hogy az o jovokepjuk.... De tudjak hogy az nem az en jovokepem,es megis,valamiert ugy hiszik,majd ok atirjak. Ok majd ,,megfognak" azt hiszik nem latom ebbeli igyekezetuket es baleknak neznek. Ez idegesit,es mind egyforma....! Elhiszem hogy csaladot akarnak,de akkor vegyek komolyan hogy en,nem,mert mar van egy tunderi faim. Egy lelki tarsnak jobban orulnek...
2010. febr. 6. 16:11
 8/11 A kérdező kommentje:
15,52 visszairtam
2010. febr. 6. 16:13
 9/11 anonim ***** válasza:
Én írtam a második választ, de akkor teljesen félreértettem. Akkor talán olyan nőt kellene keresned, mint te magad, aki elvált és van már gyereke. Ő nem akar majd házasodni és talán már gyereket sem. De akkor nem a fiatalabbak körében kellene keresgélned, hanem inkább idősebbek között.
2010. febr. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kérdező!


így van, akkor keresned kell egy hozzád hasonló elvált nőt!

Hidd el, annyi van belőlük, mint csillag az égen! Főleg társkeresőkön!!!

Az ilyen nők már nem akarnak házasodni és gyereket se (valszeg van nekik is) és csakis lelki kapcsolatot akarnak!


Akkor végülis könnyű dolgod van, mert 28-35 év körüli nők között sok az elvált.


Nem is értem, hogy ez még eddig miért nem jutott az eszedbe?

Egy egyedülálló nőtől, lánytól soha se akarj kapcsolatot, mert a nők családot akarnak és férjhez menni! Értsd meg, ők nem akarnak melletted lehorgonyozni, mert nekik férj kell és gyerek! Érted?


Szóval elvált csajok nyáldzani fognak utánad, főleg, ha rendes is vagy!

2010. febr. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!