Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizunk de nem vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizunk de nem vagyunk kapcsolatban, szulinapra vegyek neki ajandekot?

Figyelt kérdés
Van egy srac akit sok eve ismerek, szeptembertol randizgatunk. Multkor volt errol egy beszelgetesunk is, hogy o nagyon elvezi a tarsasagom, nagyon kedvel es folytassuk ami eddig volt, de nem szeretne a kozeljovoben kapcsolatot(max talan idovel ha ugy alakul), angolul situationship konkretan, a magyar elnevezeset nem tudom, igazabol mindrn megvan ami egy rendes kapcsolatban csak cim es elkotelezodes nelkul. Most lesz a szulinapja par nap mulva, es nem tudom hogy meglepjem-e valami aprobb dologgal figyelmessegbol (nem nagy ertekben, max 5000ft), vagy ilyenkor nem szokas hogy ne erezze azt hogy ilyen elvarasaim vannak es hogy viszonzast varok (nekem decemberben lesz a szulinapom), viszont nagyon szeretek oromet okozni a masiknak es ajandekozni es erzem hogy jol esne neki de lehet igy furcsa lenne. Ha ajandek nem de pl egy kajara meghivas belefer? Valaki esetleg segitene hogy mi ilyenkor az "eljaras", nektek volt-e mar ilyen?

2022. nov. 8. 11:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Pedig jogos a kerdezo megfogalmazasa. A keretek, elvarasok es elkotelezodes nelkuli akarmiket teljesen fals kapcsolatnak hivni. Nem attol kapcsolat valami, hogy allando a szexpartner, ha egyaltalan csak egy ilyenrol beszelunk es nincs meg par masik is kozben. A tobbejszakas kaland jobban illene ra. Tok felesleges barmit is venni, de nem is tiltja semmi. Ahogy erzed.
2022. nov. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Nem csak a szex miatt jarunk ossze, az is resze a dolognak de rendes programokra jarunk, nyilvanosan is felvallaljuk egymast tehat nem titok, szoval nem igazan neveznem el semminek foleg nem ezeknek, szimplan elvezzuk egymas tarsasagat es megismerjuk egymast, de nem is ez a lenyeg.

Koszonom a valaszokat!

2022. nov. 8. 14:34
 13/13 anonim ***** válasza:
Most nem tudom minek minősül ez, de ha már elkezdtek egymàsnak ajándékot vinniy az màr bizony legalább barátság extrákkal. Szerintem is maximum egy csoki, de lehet hogy ilyen esetben semmi, nem is tudom.
2023. aug. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!