Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 33 évesen nem volt hosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

33 évesen nem volt hosszabb kapcsolata?

Figyelt kérdés
Megismertem egy férfit nagyon bejön tetszik kívül-belül. Aztán most kiderült hogy 33 évesen 2-3 hónapos kapcsolatai voltak csak. Mit gondolnátok? Ettől még akarom őt de szerintetek milyen hátrányai lehetnek ennek ránk nézve? Nekem volt már sokéves kapcsolatom is.
2022. nov. 6. 23:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%

Azt, hogy

A) Nem talált erre meg félő partnert

B) Nem akart


Ennyi. Neked nem mindegy? 😃

2022. nov. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
11%
megfelelő* :)
2022. nov. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
40%
2-3 hónap csak az ismerkedés, még kapcsolatnak sem mondanám. Ha valaki csak eddig jut el, ott nagyon komoly gondoknak kell lennie. Nem akarok találgatni, de képzeld azt, mintha a 16 éves pasiddal lennél, és ezt érzelmileg, és szexuálisan is értheted..
2022. nov. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
22%
31 évesen nekem se volt még hosszabb kapcsolatom, de ettől függetlenül ugyanúgy tudnék szeretni egy lányt, mintha lett volna mondjuk már 4-5 ilyen kapcsolatom.
2022. nov. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%

Szexuális kapcsolata volt egyáltalán?


Mondjuk manapság, amilyen zárkózottak és felületesek az emberek, csöppet sem könnyű ismerkedni.

2022. nov. 7. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Járj vele es megtudod ha te is csak par honapig birod
2022. nov. 7. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, hogy amúgy semmi kapcsolata sem volt még neki. Csak ugye még mindig kevésbé ciki a "2-3 hónapos kapcsolataim voltak", mint a "30-as szűz vagyok". Te ismered őt. Ha jóképű, tehetős stb akkor eddig is csak szexet akart, ezután is azt fog. Ha olyan bétás hapsi, akkor meg egyszerűen szégyelli, hogy nem nagyon tud mit felmutatni.
2022. nov. 7. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%
Személyisége alapján dönts, teljesen mindegy hány kapcsolata volt korábban. Ha jól érzed magad vele, megbecsül, ugyanaz a jövőkép, kár eldobni csak ezért.
2022. nov. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
28%
Nekem ez red flag lenne. 26 évesen nekem 2 év volt a leghosszabb, ez se olyan hű de sok, de akinek 30 fölött ennyi sem volt, annak kötődési problémái vannak. Vagy nem kell a nőknek.
2022. nov. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%
Nem néz ki elég jól hozzá. Te se fogsz sokáig megmaradni mellette, nem fogod tudni elfogadni a külsejét.
2022. nov. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!