Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha (friss) kapcsolatban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha (friss) kapcsolatban a pasi felmegy a társkeresőre ahol találkoztunk akkor mást keres? Akkor meg akar csalni?

Figyelt kérdés
Többször is volt ilyen hogy akivel együtt voltunk megtudtam hogy felment a társkeresőre. Állítólag jött üzenete azt nézte meg. Valaki azt mondta hogy csak belépett törölni magát. Valaki meg azt hogy csak kíváncsiságból ment fel. Ezek mind hazugságok lehetnek ha ilyet mond valaki?
2022. nov. 6. 14:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Pfff. Igen.
2022. nov. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez azt jelenti, hogy ti "még" nem vagytok igazán kapcsolatban. Nyitva hagyja a lehetőségeknek a kaput. Nem gondolja veled komolyan, szóval szerint gázos.
2022. nov. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én is jártam így. Addig nyaggattam, hogy végül bevallotta. ha összejött volna egy biztos, akkor szakított volna. Így én dobtam a srácot, és nagyon jólesett. Nem volt nagy élmény, kemény 3 hetet "jártunk". Kapcsolatnak sem igen nevezném. A konkrét szexig pl el sem jutottunk, már az orális részében is baromi béna volt. Jobb hogy nem gyarapította feleslegesen azok listáját akikkel lefeküdtem.
2022. nov. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
És ha már mondtuk egymásnak hogy szeretjük egymást? Akkor miért csinálja? Nem is szeret akkor csak azt mondja?
2022. nov. 6. 14:36
 5/22 anonim ***** válasza:
26%
Nem a tulajdonod! Senki sem lesz a tiéd, egyedül vagy a fejedben. Ha ezt megérted, megtetted az első lépést a szabadságod felé. Mitől félsz? Talán csak nem attól hogy megint egyedül leszel? Most is egyedül vagy! :) Mindenki egyedül van! Hagy a dolgokat a maguk útján, aki így is melletted lesz az utadon, vele boldog leszel.
2022. nov. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
5ös: nem azt mondtam hogy a tulajdonom. Szerinted meg akar csalni?
2022. nov. 6. 14:57
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Mondani mindent lehet.Én is mondhatom neked, hogy szeretlek. Nem a szavakra kell figyelni, hanem arra amit tesz. És amit csinál igencsak árulkodó.
2022. nov. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Hazudott hogy megdughasson, ennyire egyszerű. Velem is volt aki megcsinálta. Sajnos így vesztettem el a szüzességem. Aztán meg felszívódott egy szó nélkül.
2022. nov. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
Megcsal? Mit kit és hogyan? Ma már mindenki a saját élvezetét keresi, ezzel vagy megbékélsz vagy nem. Kapaszkodj meg! A kollégáim többsége házas ember, és legalább a fele ott van a társkeresőkön inkognitóban. Te meg naivan azt kérdezed, hogy a 3 napos kapcsolatod megcsal-e. Nem is ismered! :D Mivel az internet futószalagon szállítja a lehetőségeket, igen, valószínűleg ha van vagy lesz rá lehetősége, meg is teszi. Én is megtenném ha lenne rá lehetőségem. A becsületemet, vagy amit annak titulálnak, azt meg a hajamra kenhetem. Mindenki szeretné élvezni az életet. Te is.
2022. nov. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
83%

"Mindenki szeretné élvezni az életet. Te is."

Nos, nem mindenkinek az jelenti az élet élvezetét, hogy félrekúr a fél világgal.

2022. nov. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!