Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy olyan nővel, aki nem takarító, van rendes munkája is, de hétvégenként eljárt takarítani plusz pénzért?

Figyelt kérdés

Szóval hétköznap könyvelőként dolgozom, de hétvégen eljárok takarítani, mert most vagyok az első albérletemben és kell a pénz a berendezésre, úgyhogy bármit elvállalok. Hétvégén egy családhoz járok takarítani és hát a fiúk szívdöglesztő...Nem mindig jön haza hétvégère, de amikor itthon volt beszélgettünk már párszor, de nem tudom, hogy én tetszem-e neki vagy csak udvarias volt. Szerintetek van esélyem nála?

25/N, 23/F



2022. okt. 19. 13:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
92%
A plusz munka, a takarítás okés. De a fiúval való összejövés szerintem nem lenne jó dolog. Kell a mani a berendezésekre, ez legyen a célod. Ha nem lenne plusz munkalehetőséged, akkor nem lenne esély a berendezések megvételére, a fejlődésre. Másrészt ha jól is dolgozol, de elkezdenéd a fiúzást, és esetleg emiatt kitennének e muunkából, nem bizti, hogy a "jó" pedigré miatt könnyen találnál másik plusz munkát.
2022. okt. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én simán, nagyon becsülném.
2022. okt. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha udvarlás volt akkor tetszel is neki nem gondolod..?

Amúgy igen a munka nem szégyen , legyen az takarítás is.

2022. okt. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Esélyes, hogy csak le akar varrni.
2022. okt. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nyilvan gazdagéknál takarítasz ez egyértelmű.. nem a fiú fogott meg ha nem az élethelyzete a vágy hogy te is élhetnél ilyen szép házban gondtalanúl , külföldi nyaralások menő hotelek. Az a fiú csak egy eszköz lenne neked egy fajta protekció az életben , hogy ne egy hetkoznapi konyvelo legyel csak. Ismerd be magadnak !
2022. okt. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
A fiú fogott meg, mivel álompasi külsőre,belsőre😍 Jóképű, nagy zöld szemek, férfias arc, kisfiús mosoly. Kedves, udvarias, olyan szépen beszél az anyukájával, nagyon jó nézni együtt őket. Velem is olyan aranyosan beszélgetett. A hangját is imádom💘
2022. okt. 20. 10:49
 17/17 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek kérdező?
2022. dec. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!