Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy 175 cm magas férfi keveseb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 175 cm magas férfi kevesebb sikert tud elérni mint egy 185 centis?

Figyelt kérdés
Nagyobb esélyekkel indul egy magasabb?
2022. okt. 16. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy 150-165 centis nőnél nem feltétlenül, egy 175+-osnál nagyobb valószínűséggel fog befutni a 185-ös férfi.
2022. okt. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Kevesebb siker alatt mit értesz? Kevesebb alkalmi szexet?

Normális esetben mindketten egy nővel lesznek kapcsolatban. Az, hogy ki hányadik próbalkozásra hoz össze egy randit, ezer dologtól függ. A magasság csak egy.

Én pl 152 cm "magas" vagyok. Nálam a 185 centis indul hátrányból. A férjem 170 cm.

2022. okt. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

És a többi?


Pénz? Pénisz? Lakás? Diploma? ... Leegyszerűsítve: Ha a 175 cm, orvos, a magasabb meg Tesco őr, akkor szerinted ki fog ma dugni? >:)

2022. okt. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Magasugrásba.
2022. okt. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha minden másban egyformák, akkor igen, kevesebbet. De, nem csak a magasság számít.
2022. okt. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha a lány nem olyan magas akkor mindegy.

Viszont szembe kell nézni az igazsággal. Ha nem szerelmi alapú a dolog, akkor a magasabb férfinek van előnye

2022. okt. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Hans Pötterman ***** válasza:

Ennyi szinte nem is látszik... Baromság. Ahhoz nagyon felszínesnek kell lenni, hogy ennyi bárkit is zavarjon. Én se vagyok sokkal több 175nél,soha semmilyen hátrányom nem származott belőle. Még 185 magas lánnyal is szórakoztunk 😅😅

De igazából nem is érzem magam alacsonynak... Épp múltkor figyeltem pl egy bevásárlóközpontba ha körülnézek a legtöbb férfi velem egy magas, sok még alacsonyabb is, magasabbat tovább kell keresni. Szal ez egy felső közép mezőny már,ha most így kategórizálni akarjuk.

2022. okt. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!