Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet elerni ujra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elerni ujra a csokolozast?

Figyelt kérdés
Lassan 4 honapja leszunk egyutt es volt 5parom eddig abbol ilyen hamar egyikben sem lett vege a csokolozasnak, olyan egy ev utan csitult volt aki csak szexnel volt hajlando pl. Nagyon szeretem a mostani parom es komolyan gondolom vele de nagyon jo volt az elso par nap nagyon sok volt es hosszu is volt az igazi nyelves csok.. De 2 honapja legalabbis nincs, sok szajra puszit, homlok puszit kapok stb de nyelveset ugy kell lopnom az is 2 3 mp s.. Es eddig azt mondtak jol csokolok es nem en kerdeztem hanem maguktól mondtak, es mar probaltam ezt megbeszelni de zokon vette a parom, nem akarom hogy ez feszko legyen de ez nekem nagyon hianyzik es szuksegem van ra es nem mastol hanem tole akarom ezt is mondtam :( szex teren is kb en kezdemenyezek jo mondjuk en ha tehetnem minden nap es vagy 2 3 x is kepes lennek mer nekem ilyen a libidom, de neki nem szerintem es meg ezt ebbol egy aranykozeput jo lenne mer lelkileg nagyon jo meg minden. Mit tegyek, hogy ne legyen konfliktus ebbol?

#Hianyzikanyelvescsok #kevesebbszex #aranykozeput
2019. aug. 29. 02:31
 1/6 A kérdező kommentje:
Igaz nem tettem hozza amiota egyutt vagyunk parom cegenel szezon van es alig kap 1-1 nap pihenot es a szemein tenyleg latszik hogy faradt szoval a szex reszt megertem nala teljesen igy :)
2019. aug. 29. 02:49
 2/6 anonim ***** válasza:
21%
Nem büdös a szád? Milyenek a fogaid? Lehet, hogy azért nem akarnak veled csókolózni, mert büdös a pofád.
2019. aug. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%

Az íràsodból nem derült ki, hogy fiú vagy vagy làny?

Mivel csak " pàrom" at emlegetsz

Nem mindenki szeret csókolózni amúgy

Az ismerkedés elejèn sűrűbb szokott lenni, aztàn csitul

Akkor jobb ha meg sem tudod mi lesz majd 20 èv hàzassàg utàn

2019. aug. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem mindenki szeret csókolózni.Például és se.
2019. aug. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%

Mert a nyelves csókkal majdhogynem együtt jár a szex is, merthogy a fiúk "pajkosak" lesznek tőle...

Ha te vagy a fiú, talán azért nincs szex, mert a barátnődnek épp nincs kedve, és inkább nem akarja beindítani a fantáziádat, ha te vagy a lány, akkor meg a pasidnak nincs kedve hozzá, és inkább nem húzza fel saját magát.

2019. aug. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez elég lelombozó, főleg a libidó ilyen nagy eltérése..

Biztosan ő az igazi?

2019. aug. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!