Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért lehet az hogy 30 alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az hogy 30 alatt mindig idősebb pasira vágytam, most meg bizonyos évek elteltével csak fiatalabbal tudnék elképzelni bármit is?

Figyelt kérdés
2022. szept. 30. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Akik pasira vágynak, azok ilyenek. A jobbak férfit keresnek és tartós kapcsolatot, házasságot. Nem vagyunk egyformák.
2022. szept. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert csak szexre vágysz
2022. szept. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig korombelit tudtam csak elképzelni, úgyhogy nem tudom :)
2022. szept. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű a kor előrehaladtával egyre gyatrább a választék a korosztályodban.
2022. szept. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez durva, de én ugyanezt érzem!


Én sem értem az okát, sokáig azt is gondoltam, hogy apakomplexus, vagy valaki ilyesmi... nyáron fordult a kocka, rájöttem, hogy sokkal jobban érzem magam velem egykorúak társaságában :)


31/N

2022. szept. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Piszok nehéz a megoldás: 20 éves vagy, milyen király már egy 28 éves srác! 25 éves vagy, milyen király már egy 33 éves pasi! 32 éves vagy, óóóóó hogy néz már ki egy 40 éves pasi???


A férfiak ugyanígy vannak, sokkal vonzóbb maga a fiatalság, mint a korosabb nők. Nem kell a sztereotípia, hogy milf-ek meg cougar-ok. Abban a korosztályban már pontosan ugyanannyi a jó nő mint a jó pasi. Kb. a korosztály 3-4%-a. Fura, de a 40-esek valahogy mindig 10-15 évvel fiatalabbakra vágynak. Talán mert jobban néznek ki?!

2022. szept. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!