Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy álltok a fiús lányokkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy álltok a fiús lányokkal?

Figyelt kérdés
Persze vegyünk hozzá egy kis nőiességet... szerintem az a jó ebben, a lány csak annak mutatja ki az érzelmeit, akit igazán szeret... és akit igazán szeret, az meg is tudja, hogy nő a javából!
2010. szept. 26. 11:03
1 2 3
 21/26 gratis30 ***** válasza:
No nekem nem jönnek be egyáltalán. Szeretem ha a nő igazi nő mind öltözködésbe mint pedig belsőre. Na mondjuk ha választani kéne inkább egy fiús pasi mint egy vinnyogós plázaliba.
2010. szept. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Fuhh nekem nagyon bejönnek a fiús lányok, nemtom miért =) De az a baj am hogy sok csaj azt mondja magáról h ő aztán fiús csak mert tornacipőt hord... attól nem lesz vki fiús :P Nekem egy exem imádott focizni, hamarabb megszerelte a mosógépünket, mint faterom, és többet b@zdmegolt, mint én XD Meg leivott két srácot, és nem egyszerre, hanem egymás után :D Ez a fiús lány, nem a "tornacipős" :P De jó csaj volt amúgy, á szerettem vele lenni nem bonyolított túl semmit meg lehetett vele hülyülni ezerrel nem volt az az állandó hiszti... na mind1 valamiért én ezt a típust szeretem :P

17/F

2010. szept. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem semmi baj azzal, ha egy lány fiús.

Én is az vagyok legalább is belsőleg. Sokkal jobban megértem magam fiúkkal mint lányokkal. A nők mindenen megsértődnek, nem lehet velük hülyéskedni.

Sőt a lábam is fáj a magassarkúban.

2010. szept. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Áh köszönöm, végre vki tudja mit jelent :)
2010. szept. 30. 18:03
 25/26 anonim ***** válasza:

Mindig is tetszettek, sőt, már az ókori görög mitológiában is volt egy fiús lány, és nekem már ott is ő volt a kedvencem:


[link]


míg a többi görög isten mindenféle háborúskodással meg féltékenykedéssel volt elfoglalva, addig őt meg a tudományok meg a technika érdekelte, meg az igazság, kedvelte az embereket is.

2011. ápr. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

Én nem értem, hogy miért baj ha egy nő nem hord magassarkút és szoknyát. Egy nő akkor is lehet nőies és szexi ha van egy kis fiús vagy sportos beütése. Én világéletemben utáltam a magassarkút és a szoknyáért se vagyok oda és igy is tetszek a férfiaknak. Igaz, nem hordok pólót se meg pulcsit mert nem szeretem a zárt ruhákat. Télen se.

Ilyeneket és hasonlókat hordok mégse vagyok fiús.

[link]

Tornacipőt is hordok mert nekem az a kényelmes de lényeg hogy lapos legyen mert magassarkúban nem tudok menni. Számtalan olyan csinos nőket láttam magassarkúban akik nem tudják viselni és elég bénán járnak benne ami elég nevetséges látvány tud lenni. Nehogy már az legyen szexi amikor csámpázik abban a magassarkúban. Nem mindenki szereti, nem mindenki tud benne járni, és más cipőben is tud nőies és csini lenni. Pl a tutyi.

Mindenkinek megvan a maga stilusa, izlése.

2011. máj. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!