Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy álltok a fiús lányokkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy álltok a fiús lányokkal?

Figyelt kérdés
Persze vegyünk hozzá egy kis nőiességet... szerintem az a jó ebben, a lány csak annak mutatja ki az érzelmeit, akit igazán szeret... és akit igazán szeret, az meg is tudja, hogy nő a javából!
2010. szept. 26. 11:03
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Nkem smi bajom a fiús lányokkal esetleg az hogy némelyik nagyon büszke...de van amelyik fiúnak ez bejön...
2010. szept. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Hát talán, összejönnék egy ilyen nővel is ha éreznék iránta valamit.
2010. szept. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Nincs abban semmi különös, hogy fiús egy lány, - ezek a nők is idővel ráakadnak a rajongóikra.

Minden nőtípusnak kint "rohangál az utcán" a férfi rajongója.

2010. szept. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
köszönöm, ez biztató. :D
2010. szept. 26. 12:55
 15/26 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy lányt, aki belsőleg totál férfi, csak a a fiúkat szereti. Mondhatni egy nő testében egy homokos faszi. :d Habár ez sem igaz, mert általában a homokosok inkább nőies férfiak, tehát nem tudom hova sorolni a csajt. Csak külsőleg nőies, de a gondolkodása telesen férfia. Nincsenek lány barátai, mert nem jön ki velük, lenézni a női sofőröket, férfias szakmát választott stb. Ettől függetlenül sok pasinak tetszik, sokan szeretik. Én nem igazán tartozom közéjük. Nekem a nőies nők tetszenek, a csajos csajok.
2010. szept. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
76%

ÖÖÖ. Nemtul biztatóak a jelek :D

Amugy én pont ilyen "férfias" nő vagyok a barátnőimmel.

mind a 3-an csak sportcipőt vagyunk hajlandóak felvenni. Télen-nyáron. Mondjuk öltözködés mondható lányosnak. Csőnadrág,póló, ha kell pulcsi. Viszont belsőre fiusabb :D Utáljuk a nyávogós p*csákat. Ha az utcán megy egy magassarkú lány, multkor láttunk egy 14 éves lányt tűsarkúban olyankor: olyan szivesen kirugnám a sarkát.

Álltalában a fiukkal barátkozunk és velük töltjük inkább szivesebben az időnket. Nem nyávogunk minden sz*ron. nem sminkeljük agyon magunkat. max egy kis szempilla spirál. :D

És ha kikell mutatni az érzelmeket akkor mások előtt nem hanem magunkban. vagy ha senkise látja , vagy egymásnak vagy barátunknak:D Bocsi hogy hosszu lett.

(amugy L/17)

2010. szept. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
85%
Hát én nagyjából ilyen vagyok. Tornacipőket szoktam hordani, magassarkút eszembe se jutna felvenni .. xD Ki is menne a bokám. Öltözködésben sem vagyok valami csajos, ált. ingek vannak rajtam... többnyire van rajtam sál, vagy kendő a nyakamban. De sminkelem magam, a szemem körül mindig széép fekete :) És a hajam is festve van feketére, és a körmöm is. Valamint gitározok! :D
2010. szept. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
85%
utolsó 14L
2010. szept. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
24%
Én is gitározom, szeretem a Forma-1et a focit, nem nyávogok minden hülyeségért, mégis nőiesen öltözködöm, hordok magassarkút. Abból indulok ki, hogy nekem sem tetszenek a nőies férfiak, egy férfias nő sem túl vonzó egy igazi normális férfi számára. Bár manapság sok olyan párt látok, hogy a pasi nőies, vasalt haj, csőnadrág, csicsás öv, a párjuk pedig semmi smink, fiús nadrág ing. Szerintem undorítóak.
2010. szept. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

15:51

én is pont ilyen vagyok, csak nem gitározom, viszont tehetséges művésznek tartom magam:)

A hajam vörösre van festve (az jól áll) :D

2010. szept. 26. 19:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!