Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz lenne neki inkább msn-en...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz lenne neki inkább msn-en írni? (többi részlet lent)

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány aki tetszik. Egy héten párszor látom a buszon sőt néha egymás mellett is állunk, de egyszerűen nem tudom milyen "indokkal" kéne leszólítani. (Vagy csak bátortalan vagyok hozzá...)

A nevét tudom fent van néhány közösségi portálon ahova ki van írva az msn-je is.


Szerintetek nagy gyávaság lenne neki inkább iwiw/msn-en írni? Vagy próbáljam meg megszólítani? És ha igen mivel kezdjek, egy HELLO-val?


2010. szept. 25. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:

hát sokkal emberibb volna, hogyha ráköszönnél, és megpróbálnál beszélgetni vele. persze, ez így elég nehéz, meg hogyha pánikba esel akkor be is éghetsz (ami végül jól is elsülhet) de kisebb a kockázata , hogyha iwiwen ráírsz. elolvassa, vagy válaszol, vagy nem (ha nem akkor megspóroltál egy beégést), de az is lehet hogy értékelné hogyha le mered 'szólítani'. nemtudom hány évesek vagytok azt jó volna tudni, úgy könnyebb beleképzelni magam a szituációba, de inkább azt ajánlom, hogy személyesen próbálj megismerkedni vele. és kérd ez az msn címét (láttam írtad, hogy megszerezted már,hiszen fennvan a neten), de így mégis csak személyesebb ...

hajrá ;)

2010. szept. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

18/F vagyok


köszi :)

2010. szept. 25. 22:21
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem egy hello az alap lenne és utána csinálhatod amit az elözö írt. (az első)

Vagy egyenlöre csak mondd meg,hogy bejelölnélek iwiwen vagy valahol ,ha nem gond , utána meg felvehetted azzal indokkal,h fent iwiwen és gondoltad,ha már iwiwen is meg van,akkor felvetted ide is,ha nem zavarja.

Mindent bele:)

2010. szept. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

én is gondoltam ilyesmire.

köszönöm Kedves Utolsó :)

2010. szept. 25. 22:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát amit most írok ne vedd sértésnek vagy gúnyolódásnak, de a csajozásitanácsok.hu-n nagyon jó tippek vannak hogyan kell leszólítani egy nőt, mi legyen az első beszéd témája, stb. van az oldalon egy öt napos program amiben e-mail-ben küldenek neked minden nap valami "tanácsot".

És ezt nem csak kitalálom hanem nekem is bevált, mert én is ezt használtam azóta van egy csajom, azelőtt meg még egy se volt. Szóval érdemes megfontolni.

2010. szept. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az
2010. szept. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!