Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 1 évre milyen ajándékot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 évre milyen ajándékot lehetne adni? (részlet lennt. )

Figyelt kérdés
Én 16 barátom 18. Augusztus 11.-én leszünk 1 évesek. És én megyek hozzá, és lehet elvisz valahova. Tehát sütés főzés kilőve. És valami olyasmit szeretnék ami közös. De ezt megbeszéltük, hogy közös legyen. Van pár 5letem, de nincs meg az IGAZI! :D
2009. júl. 22. 20:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Vegyetek két telefont családi csomagban és felesbe fizetitek vagy 2 gyürüt ami a szerelmetek jelképezi!
2009. júl. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 MARIANN06 ***** válasza:
100%
Talán 1pár egyforma kis gyürüvel meglephetnéd ami olyan uniszex(fiu-lány).Esetleg még bele is graviroztathanád a nevét vagy a megismerkedésetek idöpontját.Vagy egy gravirozott kulcstartót?Vagy most te hívd meg egy jo kis cukrázdába vagy 1 kis éterembe,de ugy hogy most te fizetsz.Talán nem nézi rossz szemmel.
2009. júl. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

De mondom, lefoglalt, hogy ő visz valahova! :)

Amúgy meg lánytól ékszer? (mert én vagyok a lány :D ) lehet kihagytam :D De köszönööm :)

2009. júl. 22. 20:39
 4/20 MARIANN06 ***** válasza:
100%
Tudom hogy te vagy a lány de miért ne,Te ugy gondolod egy ari ékszrt nem adhat a lány a fiunak,??????? ha elvitt valahová és vége van legalább te is megleped utánna valamivel!
2009. júl. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

szerintem vehet lány is gyűrűt én is vettem már a barátomnak..

vehetsz neki szív alakú medált, és abba is bele lehet gravíroztatni a kezdőbetűket

vagy lehet közös képből kispárnahuzatot, bögrét,hógömböt...stb

vagy akár egy szexi fehérnemű, azt is értékelné vagy akár egy bilincs is vagy más ilyen segédeszközök

2009. júl. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 MARIANN06 ***** válasza:
100%
BILINCS?Még csak 16.De jo válasz adtál azért neki!!!
2009. júl. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
nincs valami rátok jellemző dolog? egy oylan hely ahova mindig együtt jártok?egy régebbi közös cucc, akármilyen kacat.(pl én a barátnőmtől egy McDonald's os számlát kaptam amit az első találkozásunkkor kapott(bekeretezve) nagyon örültem neki^^
2009. júl. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, de még várok 1-1 5letes 5letet! :)
2009. júl. 24. 19:54
 9/20 anonim ***** válasza:
41%
baszasd meg magad mint az állat arra bizti van időtök ha már 16 éves ilyen kom kapcsit csinálsz magadnak
2009. júl. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Lehet kapni olyan betűs medált,biztos örülne neki,ha olyan medált vennél neki amin a neved kezdőbetűje van.

Mondjuk szerintem a legjobb ajándék ebből állna:

-egy medál a neved kezdőbetűjével.

-egy közös fényképetek bekeretezve,amit oda tehet az ágya mellé,így ha nem vagy ott,akkor is lát:)

2009. júl. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!