Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért probléma ha egy egyedülá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért probléma ha egy egyedülálló férfi kurvázik?

Figyelt kérdés
Ha megosztod ezt egy találkozón a nők többsége furcsán néz vagy egyenesen lefújol. Miért?
2022. szept. 14. 21:14
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
71%

20

Elnézést, tényleg nem vagyok nagy szakértője a kurválkodásnak. De az egyes pontra akkor sem tudsz semmit mondani, mert tudod, hogy igazam van.

2022. szept. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
78%

"Ez meg miféle érvelés?"

Félreértetted, és félreérvelted. Akkor még egyszer...

Ha valaki föltesz egy eldöntendő kérést, akkor van elképzelése a választ illetően. Senki nem vetette föl, hogy el kéne fogadnia. (Csak te.)

Ha valaki olyan választ kap, amire nem számít, akkor nyugodtan pisloghat, mint hal a szatyorban. De az el nem fogadás, az továbbra sem egyenlő a lehurrogással.

Hozzáteszem ez egy elég intim téma, amiről magától nem beszél az ember csak úgy. És ide jön a már áhított kérdés: Ha nem tetszik a válasz, akkor minek kérdezte? 🤡

2022. szept. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
64%

#13: "Aki pedig azt mondja, hogy minek megosztani ezt, hát az talán életében nem fog mély témákról beszélgetni egy partnerrel, mert csak "szia mizu" fog a beszélgetés középpontjában lenni."


Neked ez jelenti a "mély témát"? Wtf.

Hát ehhez csak gratulálni tudok. Ennek alapján igazán mély 3s gazdagbelső világod lehet. (Ja, nem.)

2022. szept. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
65%

22

Továbbra sincs értelme annak, amit mondasz.

Ha megkérdezek valakit, hogy ölt-e már embert, akkor értelemszerűen "igen" vagy "nem" válaszra számíthatok, de engedtessék meg, hogy meglepjen és rosszul értinsen az előbbi.


Nem is értem, hogy mire akarsz kilyukadni... Ha valaki nem tolerálja a kurvázást, akkor ne kérdezzen rá?

2022. szept. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
30%

#24 "Továbbra sincs értelme annak, amit mondasz."

Miért nincs? Egy ilyen jellegű kérdést nem alaptalanul szoktak feltenni az emberek. (Legalábbis mifelénk.)

Ha nem alaptalan, akkor számít minden eshetőségre. De az, miért esne egy random valakinek rosszul, hogy én kurvázok? Miért hurrogna le emiatt? Van rá oka? És mi? Vagy akkor miért kérdezte? Csak nem azért, mert esetleg konfliktushelyzetet akar teremteni? (Ilyen emberek is vannak ám...)

"Nem is értem, hogy mire akarsz kilyukadni..."

Ezt én is mondhatnám veled kapcsolatban.

"Ha valaki nem tolerálja a kurvázást, akkor ne kérdezzen rá?"

Továbbra sem azokkal van probléma, kiknek nem tetszik valami. Inkább azzal, hogy miként reagálják le? Vannak akik túldrámáznak számukra jelentéktelen dolgokat.

2022. szept. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
63%

25

Én nyilván arról beszélek, hogy az egyik randipartner teszi fel a másiknak a kérdést. Egy tökidegen ember kapcsán értelemszerűen nem kezdenék háborogni. Elkönyvelem szánalmasnak és kész, nem veszekszem, nem szólogatok be, nem hurrogom le stb.


"Vannak akik túldrámáznak számukra jelentéktelen dolgokat."


Újabb értelmetlenség. Számomra az valóban jelentéktelen, hogy te, a szomszédom, vagy a szőke srác a vonaton kurvázott-e vagy sem, de az már nagyon is fontos, hogy senki se érjen hozzám, aki már prostizott. Nem te döntöd el, hogy kinek mi a fontos.


Na de mindegy. Annyira nem tudsz érvelni, hogy az már fáj.

2022. szept. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
31%

#26 "Én nyilván arról beszélek, hogy az egyik randipartner teszi fel a másiknak a kérdést."

Nyilván?! Na már meg! Jobb később, mint soha kifejteni egy végre konkrét véleményt. Ha csak elkönyvelsz valamit, akkor minek a korábbi "cécó"?

"Újabb értelmetlenség."

Nem értelmetlen. Mint ahogy az előző monológodból kiderült, nem ugyanarról beszéltünk.

"Nem te döntöd el, hogy kinek mi a fontos."

Eddig se akartam. Figyeltél?!

"Na de mindegy. Annyira nem tudsz érvelni, hogy az már fáj."

Még szerencse, hogy legalább neked megy az érvelésecske. Bár nem tudom, hogy miért érzed feltétlen szükségesnek, hogy mellékelj egy kis személyeskedj is. 🙄

2022. szept. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
39%
Mert ha kapcsolatban lennél egy randi partnereddel akkor az jut az eszébe hogy mindig ismét fogod tenni a prostizast. Én sem biznék meg benned ha nő lennék.
2022. szept. 15. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
18%
Azert mert a prostik csalodott megkeseredett vagy kihasznalt kiszolgaltatott emberek. Mindegy hogy jutott oda, molesztaltak, atmosta az agyat egy stici, vagy a media aki szerint akkor leszel jo es sikeres ha szep vagy es sok penzed van konnyen, szar csaladi hatter..barhogy is, de ez a munka rombolja a lanyok lelket, pasiundort okoz stb. Es a tobbseg 16-20 eves lanykakhoz megy, nem a 40es nokhoz, tehat ez duplan gusztustalan, hiszen ok meg eretlenek fejben es a legszebb viragot tapossak le azok az undorito, sokszor oregebb ferfiak akik prostikhoz jarnak. Kizaro ok.
2022. szept. 15. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
35%
Egy nőnek elég széttennie a lábát, máris odakéredzkedik valaki. Sosem fogják megérteni, hogy egy férfinak, ha nem néz ki különösen jól, esélye sincs ingyen szexhez jutni.
2022. szept. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!