Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van esélyem nála? Ha igen hogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem nála? Ha igen hogyan?

Figyelt kérdés
Kb 1 éve fel vett egy srác msnre egy buliban találkoztunk nagyon sokat dumáltunk de végül nem lett semmi belőle. Szeptembertől mint kiderült azon a fősulin tanul ahol én. Láttam párszor ő is észre vett de lehet fel se ismer vagy nem tudom. Ő másik fakultásra jár és alattam is egy évvel szóval órákon sose futunk össze.
2010. szept. 25. 17:54
 1/5 A kérdező kommentje:
még annyit hogy most mind ketten szinglik vagyunk és egy városban lakunk egy évvel ezelőtt nem így volt ez is ok volt h semmi se lett belőle ő 23 én 20
2010. szept. 25. 17:56
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha összefuttok, akkor köszönsz neki. Lehetőleg olyan helyen érdemes összefutni vele, ahol van idő pár mondatot beszélgetni, pl. egyetemi büfében. A lényeg az, hogy valamilyen módon beszélgetést kéne kezdeményezni, persze nem tolakodóan, és akkor hátha lesz belőle valami.
2010. szept. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van esélyed. Valamit tegyél, figyeld ki, merre járkál, te is vedd arrafelé gyakran az irányxt, neki is mehetsz véletlenül, vagy köszönj rá, szia, Józsi, aztán kiderítitek, hogy téves, ő nem is Józsui,, hanem, ... kérjél tőle egy zsebkendőt, mert tüsszentened kell, és nincs nálad, vagy vegyél 10 buktát, és kérd meg, hogy fogadjon el ötöt, mert kapzsi voltál, de nem bírod megenni.
2010. szept. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mellesleg felvett és mindketten az egy szó
2010. szept. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha fizikára együtt járunk, és Zsófinak hívnak, akkor qrvagyorsan jelölj be facebookon.
2010. szept. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!