Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most talán jó ha a szivemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Funktasztikus kérdése:

Most talán jó ha a szivemre hallgatok hogy egy kevésbé szép lány kell?

Figyelt kérdés
Nah szóval meg ismerkedtem egy lánnyal nagyon kedves aranyos.....kicsit husis ami jóó..nem a legszebbek közé tartozik de azt se lehet mondani rá hogy csunya:)ha aszivemre halghatok elkezdet iránta teperni..de ha az agyamra akkor ott lennének a haverok aki lehet ha nem is elöttem de szekálnának de ugy érzem a szivemre fogok inkább hallgatni és elkezdek teperni a lány iránt csak hát félek a hozzászolásoktol szerintetek mit tegyek??:/veletek is volt ilyen?
2010. szept. 25. 11:45
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
nah elég legyen már.. vegyél erőt magadon és vesd rá magad a lányra. Ebből még nem lesz egyből örökké tartó kapcsolat, lehet csak 1hónap lesz stb. Menj bele és kiderül. kész. Mit kell görcsölni.
2010. szept. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

nah megint én: 19L A válasz megírásának időpontja: ma 18:24

jó értem, értem, de ezt ne közöld vele, és ne is éreztesd:) csak simán gyere vele össze...kitudja, lehet melletted igazi bombanő lesz:D (nem tudom miért, de a már megint egy dilis amcsi film jutott eszembe:D"

2010. szept. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
még aza jó hogy nem láttam élöben tegap elött ismertem meg egy közös ismim keresztül de benne van a taliban:)nem fogom érzetetni
2010. szept. 25. 22:49
 24/29 anonim ***** válasza:
Végre! Minden tiszteletem a Tiéd lesz, ha felvállalod ezt a szerelmet. Én is hasonló kategória vagyok, mint amit leírtál. És én is arra várok, hogy mikor fedezi fel bennem valaki az igazi értéket, mert azt hiszem van bennem, vagyis igyekszem úgy élni az életem. Szóval sok sikert kívánok Neked a dologhoz. Szerintem nem fogod megbánni! ;)
2010. szept. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
köszönöm:Dneked is:)
2010. szept. 26. 14:34
 26/29 anonim ***** válasza:
mi a fa*sznak érdekel a barátaid véleménye, ha szereted, akkor egyértelmű, ha me gemiatt cikizik, elküldheted őket a pi*csába
2010. szept. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
:)igazigaz
2010. szept. 27. 20:42
 28/29 anonim ***** válasza:
Velem is volt ien nemis 1x és koppantam egy nagyot mert a barátaim nemhogy nem szóltak be deh kedvesen ki is emelték azt ami szép benne mert ha vkit közelről ismersz te már tudod a hibáit deh más nem így vallszeg csak azt fogja benne látni ami jó..:Dnah de nem ez e lényeg hanem az h a szived után menny :D ha a barátaid beszólnak ezért stb akk nem barátok...
2010. szept. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
ez is igaz megy a +:)
2010. szept. 27. 21:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!