Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most talán jó ha a szivemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Funktasztikus kérdése:

Most talán jó ha a szivemre hallgatok hogy egy kevésbé szép lány kell?

Figyelt kérdés
Nah szóval meg ismerkedtem egy lánnyal nagyon kedves aranyos.....kicsit husis ami jóó..nem a legszebbek közé tartozik de azt se lehet mondani rá hogy csunya:)ha aszivemre halghatok elkezdet iránta teperni..de ha az agyamra akkor ott lennének a haverok aki lehet ha nem is elöttem de szekálnának de ugy érzem a szivemre fogok inkább hallgatni és elkezdek teperni a lány iránt csak hát félek a hozzászolásoktol szerintetek mit tegyek??:/veletek is volt ilyen?
2010. szept. 25. 11:45
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
most pont most mondta egyik haverom hoyg van egy szép bnöje éés hoyg nekem sohase lesz ilyen amikor a csajal még ösz visz1x taliztak és csók sem lett belölle..és most it mondja nagyképüen hoyg én magamnak verem meg mondom hogy azt mondja hogy nem lesz szép bnöm
2010. szept. 25. 12:10
 12/29 A kérdező kommentje:
és hogy most neki van egy jó csaja...
2010. szept. 25. 12:11
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Igazából téged minősít, hogy milyen "haverjaid" vannak.
2010. szept. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz a többiekkel.
2010. szept. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
igen szerencsére tisztul a baráti köröm kezdenek kiesni a haverok sajnos öt is töröltem mátol a haverok kötül csak tudjátok mi a baj??:) a végén csak 1 ember fog maradni
2010. szept. 25. 12:24
 16/29 anonim ***** válasza:
Utasíts vissza előttük egy jó nőt.
2010. szept. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
ez hülyeség, na PONT igy vagyok énis, mert egy álomszép lány nem ad esélyt arra, hogy kibontakozzam magam. És most gondolkodok egy másikon, nem túl szép, de mitbánom már én. Ami nekem bejön, azok úgysem állnak szóba velem
2010. szept. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
öcsém...te sem vagy semmi....inkább legyen ck 1 haverod/barátod aki jót akar neked, nem felszínes, s nem azzal basztat, h milyen csajod van; minthogy legyen vagy 20 haverod, akik egyfolytában szekálnak vmi miatt, mert nekik úgy esik jól...ne haragudj meg, de sztem kellene még egy kicsit értelmesedj, ahhoz, h meg tudd különböztetni a jót a rossztól...ez a baj a mai fiúkkal: azért kell nekik barátnő, hogy legyen mivel felvágni a haverok előtt(tisztelet a kivételnek, már ha van)....
2010. szept. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

1. hülyevagy, ha a spanok véleménye érdekel, és ovis is.

2. ez milyen már, hogy nem kell szép nő, mert lecsapják a kezedről meg megbámulják? ha nekem vki ilyet mondana, vagy csak a hátam mögött, kihajítanám a picsbe. megalázó. ha már összejössz vele, legalább te éreztesd vele, hogy neked ő a szép és jó...és attól még lecsaphatják a kezedről, ha a kisugárzása, olyan.

19L

2010. szept. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
dee a második pontod roszz most nem azért akarok vele járni mert kevésbé szép hanem mert tetszik..:)érted?csak igy kevesbb az esélye hogy lenyulják
2010. szept. 25. 19:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!