Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most talán jó ha a szivemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Funktasztikus kérdése:

Most talán jó ha a szivemre hallgatok hogy egy kevésbé szép lány kell?

Figyelt kérdés
Nah szóval meg ismerkedtem egy lánnyal nagyon kedves aranyos.....kicsit husis ami jóó..nem a legszebbek közé tartozik de azt se lehet mondani rá hogy csunya:)ha aszivemre halghatok elkezdet iránta teperni..de ha az agyamra akkor ott lennének a haverok aki lehet ha nem is elöttem de szekálnának de ugy érzem a szivemre fogok inkább hallgatni és elkezdek teperni a lány iránt csak hát félek a hozzászolásoktol szerintetek mit tegyek??:/veletek is volt ilyen?
2010. szept. 25. 11:45
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Én csak annyit mondanék, hogy az nem barát, de még csak haver sem, aki a barátnődet a külseje alapján ítéli meg, és még szivat is vele. :)
2010. szept. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
igen igen:)
2010. szept. 25. 11:49
 3/29 A kérdező kommentje:
mert rá jöttem nekem nem kell olyan aki tul szép is mindenki megnézi az utcán meg nem tudni mikor nyulják le töllem....inkább ne kapjak olyat hogy a bnöd bombázó mint hogy azt halljam hogy lekoppintották:S
2010. szept. 25. 11:50
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

én is így vagyok csak a fiúval. kételyt érzek, talán megszólnak majd. de nem érdekel ha boldog lehetek vele, nekem ő a legszebb.

L16

2010. szept. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

ha mások miatt vállasztasz olyan lányt aki nem tetszik igazán , akkor úgyis azon fogsz rágódni hogy: "a másik lány kell. ó de jó lenne..."

ja és a husis lányok sokkal szebbek mint a vékonyak. öröm őket fogdozni :) legvékonyabb barátnőm 90 kilós csaj volt.

2010. szept. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

nem a külső, hanem a belső érték számít!

hallgass a szívedre!

akik meg gúnyolnának miatta...úgy kell nekik, majd nézzék meg magukat 10, 20 év múlva, mire mennek majd?

2010. szept. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha azon agyalsz, hogy mit fognak szólni hozzá a haverok, az már régen rossz! Ne nekik tetsző lánnyal kezdj, hanem olyannal, akinek a személyisége megfog, akire ha ránézel érzed a szikrákat, és azt a tüzet, amit más lánynál nem! Ha neked tetszik, akkor kit érdekel, hogy más mit szól hozzá?? Nem nekik kell boldognak lenni a lánnyal, hanem neked!
2010. szept. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a szerelem a fontos. És akkor szeretsz szívből igazán valakit, ha nem érdekel mások véleménye:) Majd ez kialakul:)
2010. szept. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
67%
utolsó: ne általánosítsál már, kérlek :) neked a zsírosak jönnek be, másnak meg a szép alakúak (nem azt mondom, hogy gebék, csak olyan, akinek van dereka).
2010. szept. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Örülj, hogy nem vagy olyan felszínes, mint a haverok.
2010. szept. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!