Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Magyarországon miért csak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon miért csak az ismerősök ismerősei által ismerkedik mindenki? Csak ez az elfogadott. És minden más tabu, gáz, stb...

Figyelt kérdés

Senki nem ismerkedik sem kávézóban, sem szórakozóhelyen, sport közben, sem utcán, sem buliban, sem koncerten, sem semmilyen más helyen. Nem ér rá, nem azért megy oda, stb bla bla...Gyakorlatilag soha senki sehol. Ezt látom magam körül. Csak és kizárólag a baráti körből, ill. a barátok barátai közül. Párt sem hajlandó senki keresni/elfogadni, ha az esetleg egy teljesen külső, addig nem ismert körből jön. Miért vagyunk ennyire beszűkültek?


(Félreértés ne essék, volt már több kapcsolatom is, de azok is mind ismerősi körökből, ahogy fent leírtam)


2022. szept. 2. 20:54
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:

"Mégis mi lehet olyan szimpatikus bennem, hogy odagyere beszélgetni és randira hívni?"


Igazad van, mielőtt bárkit meg mernénk szólítani állampolgári vizsgát, nyelvvizsgát, ECDL-vizsgát, jogosítványt és önéletrajzot illik kérni, és miután a CV-t 3x elolvastuk, csak utána dönthetjük el, hogy valaki szimpatikus-e vagy sem. Mi az hogy valaki csak úgy megtetszik? Hát ez lehetetlen, ilyen nincs....Ironizálok, de szerintem életszerűtlen, ahogy felfogod ezt a dolgot (nem sértésből). De nagyon sokan ugyanígy gondolják ahogy te és valahogy én ezt nem fogom fel. Na épp ez a problémám, hogy miért ilyenek az emberek úgy eleve társadalmi szinten is?


Én még úgy szocializálódtam, hogy ha valaki tetszik, akkor odamegyek (nyilván kulturáltan) és valahogy elkezdem vele a dolgokat...ha elküld, elmegyek, kész.....csakhogy ez anno, mikor fiatalabb voltam nem volt red flag....most meg azt veszem észre, hogy az (nem csak a magam példáján, hanem ismerősökén is)....odamenni valakihez élőben na azt nem; de hazamenni rákeresni és ráírni az igen....nem folytatom tovább

2022. szept. 3. 17:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!