Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Magyarországon mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon mennyire elfogadott az, hogy a férfi költözik be a nő lakásába?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy tévedek, de úgy vettem észre, hogy a magyar társadalom sok mindenhez elég konzervatívan áll hozzá az összeköltözés is ilyen.
2022. jan. 29. 09:06
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
82%

Teljesen elfogadott, főleg ha csak a nőnek van lakása.

De akkor is, ha praktikus okokból az a jobb lakás: nagyobb, közelebb van a munkahelyhez, jobb a tömegközlekedés, olcsóbb a rezsi, van lift, van garázs, stb.

A legtöbb ember nem fog azért kicseszni magával és a párjával, hogy a huszadrangú Juci néni ne nézzen rá ferdén.

2022. jan. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
16%

Csak abban az esetben fogadom el, ha neki is van lakása! Olyannal eleve össze sem jönnék.

29N

2022. jan. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
#2 Nekem van lakásom, de mi ez a nyomorult hozzáállás a másikhoz? Abba nem gondolsz bele, hogy nem mindenkinek van erre pénze? Érzéketlen csitri!
2022. jan. 29. 09:16
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg semmi jelentősége nincs, hogy a férfi a nőhöz, vagy fordítva van a költözés. Ez sok mindentől függ, de a legutolsó szempont az, hogy ki mit szól. Mi összehasonlítottuk a két lehetőséget, és fél perc alatt egyértelművé vált, hogy a férfi költözik hozzám. Nekem saját kertes házam van medencével, neki meg egy második emeleti bérelt lakása egy kutyával meg egy macskával. Nem hiszem, hogy itt gondolkodni kellett volna bármin is.

Miből vontad le a kérdésben szereplő következtetést?

2022. jan. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

"Miből vontad le a kérdésben szereplő következtetést?"


Hát pl. a kettes válaszoló hozzáállásához. Az oké, ha egy nőnek nincs lakása, de a férfinak van, de az nem oké, ha fordított helyzet áll elő. Persze akinek nem inge ne vegye magára, de férfiként több ilyen kettős mércéket tapasztaltam és főként azért, mert konzervatív képekben nevelik az embereket.

Úgy érzem alakulóban vagyok egy nővel, akinek van lakása Budapesten, és az a helyzet, hogy ahol élek, már nem szeretek élni, Budapesten kívül van, nincs itt semmi, tetőtéren lakok és nem tudnám elképzelni azt, hogy itt neveljek majd fel egy gyereket. A probléma az, hogy azt a nőt akitől szeretnék kapcsolatot, úgy nevelte az anyja, hogy felülről válasszon, hogyha neki egy diplomája van akkor a férfinak legyen több, hogyha jó munkája, akkor a férfinak még jobb munkája legyen, mert így tud felnézni valakire. Egyébként az anyja eléggé kikészítette a lányát a folyamatos elvárásai miatt és félő, hogy az anyja manipulációi annyira erősek, hogy nem engem fog választani.

2022. jan. 29. 09:41
 6/33 anonim ***** válasza:
41%

A 2.-at megvetem, de abban teljesen egyetértek vele, hogy kb. ez a nők hozzáállása legeslegtöbbször. Ha a nőnek több anyagi java van, mint a férfinak, akkor a nők már szóba sem állnak vele. A legtöbb nő nem tudja elképzelni, hogy olyan férfival jöjjön össze, aki neki kevesebbje van tőle.


(És ne értetlenkedjetek szándékosan, nem arra gondolok, hogy az egyiknek 40 millió van a számláján, a másiknak csak 39.)

2022. jan. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Általánosnak latom a kornyezetemben
2022. jan. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
62%

Óriási mínusz pont a nők szemében ismerkedéskor, ha a férfinak legalább nincs annyija, mint a nőnek. Ilyenekre gondolok, hogy saját lakás esetén saját lakás, kocsi esetén kocsi, stb.


Biztos van ez alól is kivétel és ide az a 10-20% nő írogat.

2022. jan. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Én nőként nem költöznék férfihoz,nem adnám fel a saját jó kis lakásom,és kiszolgáltatni sem szeretném magam.

Szóval nem zavarna,ha amúgy ide költözne,bár eddig csak egy embernél éreztem úgy,hogy örülnék ennek.

2022. jan. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
97%

"A probléma az, hogy azt a nőt akitől szeretnék kapcsolatot, úgy nevelte az anyja, hogy felülről válasszon,"


Te pont ezt akarod csinálni. Felülről akarsz választani.

2022. jan. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!