Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Magyarországon mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon mennyire elfogadott az, hogy a férfi költözik be a nő lakásába?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy tévedek, de úgy vettem észre, hogy a magyar társadalom sok mindenhez elég konzervatívan áll hozzá az összeköltözés is ilyen.
2022. jan. 29. 09:06
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

20 Hasonló a hasonlót szereti, tartja a mondás.Elhiszem, hogy neked ez fáj, de az igazság.

Elméletileg minden ember egyenlő, de ennek nincs köze a témához.

Egy sikeres, jómódú, szép ember nem fog szeretni egy hozzá képest szar életű, szerencsétlen embert, pont azért, mert az nem hozzá hasonló.Az ellentétek nem vonzzák egymást, mindenki magához hasonló embert tud csak megbecsülni, ezáltal szeretni is.

2022. jan. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
#21 Harcolni fogok az ilyen fasiszták ellen, mint amilyen te vagy! Elfogom lehetetleníteni ezt a gyűlöletkeltő propagandát amit te terjesztesz. Amiről beszélsz annak köze nincs a szeretethez. Ilyen nem pc szavakat amiket használsz, mint "szar életű, szerencsétlen embert" jobban tenné, ha büntetné az állam. Nem normális az aki a társadalmi státuszt, ami változtatható egyenértékűvé vagy kevésbé értékesé teszi az emberségnél. Ez az amire nemet kell mondania mindenkinek! Ez az ami csak pusztítja a társadalmunkat és keményebb fellépés kell az ilyen emberek ellen, mint amilyen te vagy!
2022. jan. 29. 19:23
 23/33 anonim ***** válasza:
92%
22 Sok sikert! Bugyuta ember.😄
2022. jan. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
95%
22 Te az a fajta hülye lúzer vagy, aki az államtól várja, hogy alanyi jogon kiutalja neki a gyönyörű, gazdag nőt.Minden amit köpködsz, az saját magadra illik.A szar pc diktatúrádat meg dugd a seggedbe, a normális embereket soha nem hallgattathatják el erre apellálva.
2022. jan. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
A hierarchiapárti jobboldaliságotok elfog majd szépen tűnni, aztán majd egy eldugott pincébe fogtok beszélni a beteg fasizmusotokról, ahol senki se fog hallani titeket, vagy kiröhögnek benneteket.
2022. jan. 29. 19:37
 26/33 anonim ***** válasza:

"Ha valaki jó környezetbe, szeretteteljes partner mellé kerül akkor fejlődik a partnere mellett kinézetben és gazdaságilag is." Miről beszélsz?

Pont ezt írom már nem tudom hányadszor, hogy nálam sajnos nem ez történt. Hidd el, hogy én lettem volna a legboldogabb ember, ha az exem felzárkózott volna mellém. Nagyon szerelmes voltam belé, a családja is lányukként szeretett, az anyja összetette a két kezét, hogy ilyen jó kezekbe került a fia, mert sajnos ő is tudta, hogy milyen és abban reménykedett, hogy mellettem rendbe jön az élete. Én elfogadtam őt így is, jövőt terveztem vele. Ő nem tudta elfogadni saját magát, ezért inkább engem alázott rendszeresen, a saját szintjére próbált lehúzni. 4 év után feladtam, mielőtt én mentem volna tönkre. Soha nem volt pénze, mindig én voltam a hülye, össze-vissza hazudozott, mivel nem volt semmije, az én házam felét akarta volna, hogy írassam rá, beszólogatott, mert sportolok, miközben ő egy év alatt 10 kilót fölszedett, heti 4-5-ször a kocsmában ült stb. stb. A 4 év alatt ha fejlődött valamit, akkor csak visszafelé.

Szóval biztos nem a haszon miatt választottam őt, azt elhiheted. Szerinted akkor egy ilyen emberrel együtt kéne maradnom, csak mert mindenki egyenlő?

Valóban, egy ember se ér kevesebbet a másiknál, nem is írtam ilyet. De ettől még nem kell mindenkivel összeállni. Te se jönnél össze a 8 általánost bukdácsolva elvégző takarítónővel, ha nem tudsz vele két értelmes mondatot váltani, miközben mondjuk te mérnök vagy, azt gondolva, hogy melletted majd úgyis fejlődik.

2022. jan. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

Ja bocs, nem tudtam, hogy kérdező nem normális, különben nem téptem volna ennyit a számat.

Ámen.

2022. jan. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom elkéozelni, hogy olyan ferfival legyek, aki nálam kevesebbet keres! Nem is tudna működni! Eleve, en imádok utazni, wellneselni, étterembe jarni, koncertekre menni.....izgalmas programokat szervezni. Ezek drága dolgok! A saját reszemet orommel kifizetem, (ha kéri) a randipartner, de az övét nem fogom!!!!!
2022. jan. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
#28: Én is így vagyok ezzel. Kifizetem a saját részem, de a másikét nem fogom. És otthon maradni sem fogok.
2022. jan. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

29

Pontosan!

Volt sajnos csóró pasim, és ez a ket opcio lett volna.

1, otthon maradok

2, fizetem az ő részet is.

Hat egy francot

2022. jan. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!