Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Magyarországon miért csak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon miért csak az ismerősök ismerősei által ismerkedik mindenki? Csak ez az elfogadott. És minden más tabu, gáz, stb...

Figyelt kérdés

Senki nem ismerkedik sem kávézóban, sem szórakozóhelyen, sport közben, sem utcán, sem buliban, sem koncerten, sem semmilyen más helyen. Nem ér rá, nem azért megy oda, stb bla bla...Gyakorlatilag soha senki sehol. Ezt látom magam körül. Csak és kizárólag a baráti körből, ill. a barátok barátai közül. Párt sem hajlandó senki keresni/elfogadni, ha az esetleg egy teljesen külső, addig nem ismert körből jön. Miért vagyunk ennyire beszűkültek?


(Félreértés ne essék, volt már több kapcsolatom is, de azok is mind ismerősi körökből, ahogy fent leírtam)


2022. szept. 2. 20:54
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Az általad felsorolt összes opcióval próbálkoztam és az internettel is. Nulla eredménnyel. Számomra az sem mérvadó, hogy magyar legyen. Próbálkoztam brazil, kínai, amerikai nőnél is. Biztos velem van a gond. Igyekszem magamon változtatni. Ezzel foglalkozom a munkám mellett. Elvalik, ez mire lesz elég. 31/f
2022. szept. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

25/N vagyok, korulottem mindenki interneten ismerkedik, es igen, ismerkedik, nem hulyitjuk egymast.

A mostani paromat is tarskeresorol ismerem, az elmult 4 evben mindig onnan lett, nem baratok ismerosei altal. Ennek egyreszt az az oka, hogy nalunk mindenki ilyem tartos parkapcsolatban van, tehat a barataim baratai is.

Masreszrol meg ha rosszul sul el a dolog akkor nem lenne jo kerulgetni utana a masikat mindenhol.

2022. szept. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
38%

Neten nem érzed az illatát így van

Pár nap után kell találkozni, onnantól ugyanúgy megy mintha élőben találkoztatok volna


40+-osan neten ismerkedtünk meg

Májusban volt az esküvőnk

2022. szept. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
90%

Nem hinném, hogy ez igaz. Vagy attól függ milyen emberek vesznek körül. Én elvből soha nem ismerkedtem se baráti körből ,se osztály/iskolatársakkal, se munkahelyről, mert nem lett volna kedvem szakítás után rendszeresen nézni a fejét, ha amúgy egy társaság tagjai vagyunk valamilyen oknál fogva.

Mindig is neten ismerkedtem, olyan emberekkel akiket a környezetem remélhetőleg nem ismer. Így, neten ( netes társkeresőn) ismertem meg a férjemet is. Semmivel sem nagyobb zsákbamacska mintha egy vad idegen leszólít( vagy leszólítasz) a boltban/házibuliban/utcán/kávézóban stb).

A környezetünkben sokan ismerkedtek meg ugyanígy a párjukkal, netes társkeresőn, vagy pl közös hobbi, közös érdeklődési kör hozta összze őket.

Ilyen diszkós bulis stb helyeken kb csak egyéjszakás numerákat hajtanak fel többnyire az emberek, ha erre van igényük. Aki komolyabb kapcsolatot keres, nem nagyon jár ilyen helyekre társat keresni.

2022. szept. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
65%
Nekem összesen egy olyan pasim volt életemben, akit ismerős mutatott be, mindenki mással úgy ismerkedtem meg, hogy nem volt közös ismerős, vag csak utólag derült ki, hogy van. Koncerten, munkahelyen, neten, nyaraláson, stb helyeken. Másoknál nem tudom, hogy van, de a közvetlen környezetemben van ilyen is, olyan is, a barátnőim többsége hasonlóan van, mint én, persze akad olyan is, aki inkább az ismeretségi körből válogat.
2022. szept. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
48%
Aki jol nez ki,azzal ismerkednek idegenek. Sose jartam meg ismerossel. Mindig idegennel ismerkedtem meg. Ebbol presutizskerdest csinaltam mindig is. N
2022. szept. 3. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
75%

sokan jönnek azzal, hogy ismerkedj az "életben"


aha ja, de ott mindenhol csak a kifogás megy, itt ezért ott azért ne...sőt ciki, meg tapadós...jajj nee...


szidják a társkeresőket az emberek...ja...és mondják , hogy az életben...ja...de ott sem akarnak.


Na persze ha Jóska megy oda hozzájuk az operátor aki nem is jóképű akkor persze, hogy ciki....de ha Hozé Luis Ármándó a gazdag jóképű akkor nem ciki.


A külső iszonyat sok előnyt jelent mindenhol.


Jóképű vagy?

2022. szept. 3. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
14%

Azert, mert szocio-kulturalis ertelemben a magyar egy torzsi, nomad nep.



38F incel

2022. szept. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
17 relatív. Annyira pont nem h neten legyen esélyem. Oda jo képek kellenek. Sok lányt akit megismertem előben és úgy buktak rám elmondták h csak kép alapján esélyem se lett volna (nem vagyok ronda csak nem vagyok fotogén meg eleve zordabbnak tünök)
2022. szept. 3. 07:18
 20/31 A kérdező kommentje:
18 az incelséget megvetem de amit irsz az nem teljesen hülyeség. Az európai társadalmak nyitottabbak ezt én is észrevettem (politika-mentesen mondom csak történelmi-kulturális értelemben)...de itt se volt rossz a helyzet annyira még 20 éve sem
2022. szept. 3. 07:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!