Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mi tévő legyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel neten ismerkedtem meg tök véletlenül :) hát és már beszélgetünk egy kis ideje és szeretnék vele találkozni. Már egyszer mondta is hogy megkedvelt meg ilyenek de félek hogy vissza fog utasítani ha megkérdezem tőle hogy találkozna e velem :S vélemények?
2010. szept. 24. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle...do not afraid .mi honnan tudjuk?:D kb 3 lehetőség van .


1: nem kérdezed meg, és elfelejted az egészet.


2: megkérdezed és azt mondja , hogy igen, szívesen találkozom veled.


3: megkérdezed és azt mondja, hogy inkább hagyjuk .

2010. szept. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem kérdezed meg, soha nem tudod meg mit mondana az ötletedre. Szerintem ha úgy látod, hogy rendben van köztetek minden, kedveled őt és ő is kedvel téged, akkor hajrá, egy próbát megér, max azt mondja hogy nem, ettől függetlenül még később próbálkozhatsz vele... :D
2010. szept. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
okés köszönöm :)
2010. szept. 24. 18:11
 4/7 anonim ***** válasza:

A következőt gondold végig (te írtad) :

"Van egy lány akivel neten ismerkedtem meg tök véletlenül"

"Már egyszer mondta is hogy megkedvelt meg ilyenek de félek hogy vissza fog utasítani ha megkérdezem tőle hogy találkozna e velem"


Na most akkor miről is beszélünk? Ha visszautasít mit veszítesz? Nem fogsz találkozni egy olyan lánnyal, akivel soha nem találkoztál még. Na bumm...

2010. szept. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
értem. kössz megpróbálom
2010. szept. 24. 18:22
 6/7 anonim ***** válasza:

Hidd el amit mondok! Ha nem hívod el a lányt, akkor még hetekig, hónapokig azon fogsz agyalni, hogy "mi lett volna, ha?" Ez a legrosszabb!

Inkább hívd el a csajt, aztán lesz ami lesz! Ha eljön király, ha nem, akkor nem vesztettél semmit, akkor úgy sem ő az a csak, akit neked szánt a sors. Lehet, hogy szar érzés lesz, de pár nap után elmúlik. Sőt, jó érzés lesz, hogy képes voltál megtenni!


Ha elhívod a lányt, akkor ne engedélyt kérj rá, hanem utasítsd! Légy férfi, te irányíts! Mond meg neki férfiasan, hogy "Találkozni akarok veled!" Te mond meg mikor és hol, maximum adj neki lehetőséget 2 alternatíva közül, hogy válasszon!

Pl.: Kedden, vagy csütörtökön érek rá, neked melyik lenne a jó? Cukrászda, vagy kávézó? stb.

Hajrá!

2010. szept. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kössz a válaszokat. :) rendesek vagyok :D
2010. szept. 24. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!