Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az albán pasik mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az albán pasik mennyire megbízhatóak?

Figyelt kérdés

Volt szerencsém egyhez és ő csak szexet akart, csak sokáig nem tette egyértelművé. Egyébként bejönnek meg többnyire jó pasik, de mennyire alkalmasak tartós kapcsolatra?

Akiket ismertem albánok elég sok, nem sokba nézte a barátnőjét/feleségét.. csalta stb

De ismerek olyat aki nagyon hűséges volt a feleségéhez

Mik a tapasztalatok?


2022. aug. 21. 22:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
81%
Muzulmánok és cigányok egyszerre. A muzulmánok számára a nők alsóbbrendűek, a cigányok számára pedig a fehérek. Ebből levonhatod a következtetést.
2022. aug. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
8. azért ez butaság
2022. aug. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Na de koszovói vagy albániai albán? Bosnyák nem jó? Esetleg szerb? Macedón?
2022. aug. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Az még kimaradt az elöző hozzászólásokból, hogy az arabokhoz hasonlóen ezek sem arról híresek, hogy finoman bánnak a nővel. Ha egyszer valakivel összejön azt már mindegyik a tulajdonának tekinti. (Talán a "kúltúrájuknál" fogva, talán csak mert ilyenek).És onnantól csak idő kérdése, h mikor lesz meg az első atrocitás. Sajnos ez a nép csoport agresszív és erőszakos a nőkkel. Mondhatni, szeretik verni a nőket, ha vmi nem úgy történik ahogy akarják.. Szóval ezen a ponton nem ártana kicsit mérlegelni.
2022. aug. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Luna2 ***** válasza:
Sziasztok nekem koszovoi alban a parom lassan mar 24 eve ,,,latom ,hogy sok az eloitelet veluk kapcsolatban ,en azt mondom minden ember mas mi ennyi ido utan is szerelmmel szenvedellyel szertjuk egymast boldogok vagyunk es minden nap elmondja ,h o a legszerencsesebb ferfi a vilagon es en is igy gondolom magamrol ,van egy kislanyunk ...o nem tart semmi hagyomanyt ha vele elsz nem veszed eszre ,h o alban ,tisztel szeret egyenjoguak vagyunk sot inkabb az en szavam a donto alltalaban viszont a csaladja nem fogadott el ezert majdnem 20 evig nem ment haza ,,,En azt tudom mondani ha igaz szerelem egyutt maradtok akkor is ha az egesz vilag a kapcsolattok ellen van.Minden ember mas az albanok kozott is vannak rendesek es nem rendesek ,mint ahogy koztunk magyarok kozott is ,nem lehet igy alltalanositani szerintem.
2023. szept. 5. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Soha de soha de soha meg ha lehet csak beszelgetest is kerulj el veluk !!!

En alban peksegben dolgoztam es jol behulyitett az egyik .. iszonyu sokat bokolt az elejen, sutit, uditot , fagyit kaptam. Sot sokszor kaptam tolle pluszt is a fizeteshez es csinaltam, hogy nem veszem eszre, hogy megakar fektetni !

Amikor megunta mar csak hajigalt, allandoan dolgoztatott volna, akarmibe belekotott , tett hogy takaritsak , suroljak (amit azelott termeszetesen soha!)

A vege az lett, hogy nekem nem tetszett mar igy a dolog es probaltam en kezbe venni a dolgokat es kicsit jatszani vele (hulyiteni hatha ujra nekem jobb lesz ) Hat addigra mar olyan nőket szedett fel , mindet oda hordta , hogy lassam is . Minden napra mas nő volt !!! Nem viccelek es jo 4 honapig jott minden nap mas nő hozzá a pékségbe akivel a peogramja után lelépett ..

Persze amikor láttam mindezt nem tudtam már hogy csináljam hogy az én sorsom is jobb legyen a munkahelyem megmaradjon (a nyomulást leszámitva nagyon laza munkahely volt )

A vége az lett a storymnak, hogy a szemembe mondta hogy én nem tetszem neki mert kővér vagyok es csunya de igen bevallotta hogy meghuzott volna de igy ha nem sikerult igy már kővér es csunya vagyok es nem jol végzem a munkát sem , csunya a viselkedésem azt mondta … majd egyik naprol a masikra kirugott !

Remelem leszurted , szerintem ne akarj tolluk semmit kb olyanok mint a ciganyok es plusz irto belepzeltek a nőknek eljátszák hogy mekkora királyok ..

Szerencsere nem fekudtem le vele, meg csok sem volt soha !! Mert amugy iszonyu boszualloak nem ismerik a Nem szot es annak jelenteset sem es iszonyu pletykasok.

Ha kisvarosban elsz, es oszefekszel az egyikkel mindenkinek elmondjak evel dicsekednek es kozben ki is kacagnak hogy bedultel nekik

Ezt en mind a sajat szememmel lattam !!

Bar jo munkahely volt mert nem sokat dolgoztam, az egesz csak azert volt jo mert az jart a fejeben hogy lefektet es aztan rug ki ..

A lenyeg , ha naluk dolgozol es “barati” viszonyban vagytok, az neki nem baratsag es igyis ugyis repulsz ha megkap ha nem !

Ahogy nekik a vizum lejar , ugy az elado nok ideje is (max 1 evet probalkoznak vagy dugnak ) aztan repulsz !

Maradj a magyaroknal szerintem …

okt. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!