Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 21 éves és albán fiú, érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves és albán fiú, érdemes beleélnem magam?

Figyelt kérdés
Szóval én 26 éves vagyok, magyar lány de kint élek Németországban. Kölcsönbe jött hozzánk a munkahelyemen 2 új ember, köztük volt ö is. Már elsö perctöl fogva nézett és mosolygott rám, kereste a szemkontaktust..annyit megtudtam rola hogy volt magyar baratnöje :-) pár hetes szabadsâgom után visszamentem és elkezdett közeledni felém, beszélgettünk, sokszor mar kincsemnek hívott, elkèrte a számom és végül pár nap után megadtam. Mindig kérdezte mikor megyünk EGYÜTT Mo-ra, majd megyek vele ide-oda, stb.:-) Állítása szerint eddig csak fiatalabb barátnöi voltak, de szerinte jobb lenne egy komolyabb, picit idösebb (én). Én mondtam neki hogy azért én már 26 vagyok és inkább az igazit keresnèm , de szerinte nem kell félnem... most én nem tudom hogy ez müködhet-e vagy csak egy kis szorakozas kedveert leigeri a csillagokat is? Mert már akkor kinézett magának szerintem mikor még semmi nem volt. Azóta taliztunk munka után kétszer és csókolóztunk, meg érzem hogy kíván, ezért tartok töle hogy csak megfektetni akar. Viszont akkor nem tervezne, nem? Az albanokrol nem olvastam túl sok jót :-( hogy gondolnátok a helyemben?
2016. okt. 29. 09:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben elszórakoznék vele egy kicsit, ha egyébként jó pasi, de semmi komolyat nem akarnék. Túl nagy a kulturális különbség.

Sőt, Magyarországra sem együtt jönnék vele, mert jobb, ha nem tudja, hol laksz te és a családod.


Ha valaki ilyen nagy vehemenciával udvarol, annak mindig szokott valami nyomós oka lenni, és a legritkábban az, hogy ennyire bejössz neki. Legyél okos, figyelj oda a jelekre, de ettől még érezd jól magad, ha ahhoz van kedved.

Van, aki tud hideg fejjel dönteni akkor is, ha szerelmes. Ha te nem ilyen vagy, és ha belezúgsz, akkor mindent eldobsz érte, akkor viszont jobb, ha inkább csak megmaradtok a barátságnál. Ha tényleg komolyan akar tőled többet is, akkor kitart mellett úgy is, és kivárja türelmesen, amíg komolyra fordul a dolog.

2016. okt. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát erre gondoltam hogy mivel albán, lehet ezert temperamentumosabb. Amugy nagyon edes arc, a szavaibol kiveve hüseges volt mindig. Csak a csaladja (inkabb az apja) diktal meg mindig, hat nem egyszerü. Lehet hagynom kene, amit javasoltam mar neki, de ö velem szeretne lenni ..
2016. okt. 29. 11:27
 3/10 Titusztitusz ***** válasza:
54%
Magát valamire is tartó MAGYAR nő nem szokta sem albán,sem más nációju muki pö.csét szipkázni,a magyar fickóékén kívül...De végülis azt teszel amit akarsz...
2016. okt. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Teszek a magyar ferfiakra akik hazavagtak mar az önbizalmam :-) örülök hogy nem otthon vagyok!
2016. okt. 29. 11:36
 5/10 Titusztitusz ***** válasza:
54%
Végülis mint azt írtam is,azt teszel amit akarsz...(Ameddig tetszik neked az a látvány,ami a tükörböl visszanéz rád...)De azért én azt mondanám továbbra is,hogy inkább keresgélj tovább a magyar férfiak háza táján,minthogy lealacsonyítsd magad egy bizonyos szint alá...Tele van ez az ország magányos MAGYAR férfiakkal...Pl.ezen a portálon is túltengenek örökösen a magányos férfiak/fiúk...Holmi ALBÁN mukik helyett inkább ismerkedjél itt,ilyesmi alakoktol valszeg még ezen a portálon is jobb "partik" akadnának szerintem...
2016. okt. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Németországban lakok tehat itt keresgelek.
2016. okt. 29. 12:29
 7/10 Titusztitusz ***** válasza:
54%
Jó...Keresgéljél ott,de csak MAGYAR fiúval állj szóba mindig...Hidd el,van ott is bőven magyar srác,csak keresgélni kéne,nem pedig lealacsonyodni mindenféle...Nem is mondom hogy mihez...
2016. okt. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Titusz, te teljesen hülye vagy.

Kérdező: nekem gyanús, hogy ennyire udvarol, mikor még nem is ismeritek egymást. Amúgy meg elmondása alapján mindig hűséges... Mondani bármit lehet. Ne legyél naiv.

2016. okt. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Titusztitusz ***** válasza:
8-as...Kérdeztem a meglátásodat a szerény személyemröl? Szerintem nem...Akkormeg foglalkozz a saját személyeddel...Énse minősítgetem a te álltalad írt idiótaságokat,hát akkor te se tedd az én hsz-eimmel...
2016. okt. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem van 1-2 albán ismerősöm, és más muszlim országból valók is, de az albánok tűnnek köztük a legközvetlenebbnek és a legeurópaibbnak.

Szerintem el mehetsz vele randizni ide-oda, de azért ne éld bele magad hogy ő lesz életed szereleme. Ismerkedni lehet, mint ahogy akármilyen más nációval is tennéd.

Én is kint vagyok, nálunk teljesen megszokott ha valakinek a párja más országból jött, de ha ezt magyar oldalon kérdezed itt senkinek nem fog tetszeni :D

2016. okt. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!