Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit lenne érdemes bekamuzni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lenne érdemes bekamuzni arról, hogy miért nem mentem el randizni?

Figyelt kérdés

Tegnap Hearthstone arénáztam és azt gondoltam max 1-2 két győzelem és mehetek a megbeszélt randira,de ehelyett sikerült 12 győzelmet összehozni.

Egyszerűen hihetetlen volt,hogy milyen epikus küzdelmekbe bonyolódtam,ahol néha elhagyott a szerencse ,néhol pedig nekem kedvezett.

Kemény,okos ellenfelek ellen nyomtam.

Még a paklikból is húztam egy legend lapot.

Szóval a tárgyra térve ,mit kéne bekamuznom?


2016. okt. 19. 19:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem a randipartnerednek joga van megtudni, hogy játékfüggő vagy. Ha nem most derül ki, akkor majd később, szóval tökmindegy, hogy most megúszod-e, vagy sem. Lesz még két randi, aztán úgyis kiderül.
2016. okt. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok játékfüggő,csak egyszerűen jól ment a játék :D
2016. okt. 19. 19:16
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
elég fogyatékos lehet, ha ezek után még szóba áll veled és meghallgatja a szánalmas magyarázkodásodat!
2016. okt. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
A játékfüggőség ismérve épp az, hogy nem hagyod abba akkor sem, ha van más programod: a játékhoz igazítod az életed, nem pedig fordítva.
2016. okt. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Ha most kamuzol, később úgyis kiderül, akkor fájdalmasabb lesz. Mondd el most, mi történt, aztán hadd döntse el, hogy akarja-e így is folytatni, vagy inkább keressetek mindketten mást.
2016. okt. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%

Semmit, ekkora bunkóság után dob a csaj, ha van esze.

Mondom ezt úgy, hogy a férjem is imád játszani, és volt már, hogy egy programot csak azért halasztottunk el, mert instáznia "kellett". Nekem ez alap, tiszteletben tartom a hobbiját, hiszen nem hanyagol el engem.

De te szó nélkül pofára ejtettél valakit, és van egy olyan érzésem, hogy alkulóban vannak még csak a dolgok.

Ez ordas nagy tahóság, játék ide vagy oda.

2016. okt. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Semmit ne kamuzz, az igazat mondd el neki, ha ő nem játékfüggő, akkor hagyd békén a lányt, mert nem illetek össze.
2016. okt. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az a helyzet,hogy lány vagyok :/
2016. okt. 19. 20:08
 9/13 anonim ***** válasza:

Akkor mondd azt, hogy épp megjött, úgyse lett volna szex, beszélgetni meg nincs kedved.


Egyébként miért gondolod, hogy más megítélés alá esik, ha lány vagy?

A pasik se szokták díjazni, ha megbeszélést egy randit, és nem mész el. Szinte biztos, hogy ezt a srácot bebuktad.

2016. okt. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez nem ment fel, és nem, nem menő, hiába hiszed azt...A tisztelet az alap egy kapcsolatban, neked csak kúrópajti való max. annak azzal meg nem is kell randizni.
2016. okt. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!