Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek érdemes volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes volna megpróbáljam?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Még nagyon nagyon régen volt az első ovis szerelmem, ami hát mind tudjuk nem szerelem csak sülve főve együtt van a két gyerek és nagyon jól érzik magukat.

Aztán a lány elköltözött jó pár évig nem találkoztunk. pár éve ismét egy városban lakunk, volt barátja, nekem is barátnőm, de egy ideje mind a ketten egyedülállók vagyunk. Arra gondoltam találkozgatnék vele, persze ha ő is akarja, hátha. Mit gondoltok?


2016. szept. 11. 10:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld.
2016. szept. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem halott ügy.Miből gondolod,hogy bejössz neki?Most is úgy gondolkozik,mint ovisan?Nem valószínű.
2016. szept. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!