Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az albán pasik mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az albán pasik mennyire megbízhatóak?

Figyelt kérdés

Volt szerencsém egyhez és ő csak szexet akart, csak sokáig nem tette egyértelművé. Egyébként bejönnek meg többnyire jó pasik, de mennyire alkalmasak tartós kapcsolatra?

Akiket ismertem albánok elég sok, nem sokba nézte a barátnőjét/feleségét.. csalta stb

De ismerek olyat aki nagyon hűséges volt a feleségéhez

Mik a tapasztalatok?


2022. aug. 21. 22:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
43%
Menekülj
2022. aug. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd?
2022. aug. 21. 22:23
 3/16 anonim ***** válasza:
56%
Dolgoztam albánokkal külföldön, az anyjukat eladnák 10€ -ért. Elég szorgalmasak ha munkáről van szó, de pénzért csinaljak a munkát és a jóindulat meg nulla bennük. Elég hírhedt az albán maffia Európában, Hollandiába már fekete listán vannak. Én nem kedvelem őket, magyar nő maximum a magyar állampolgárságért kelhet nekik aztán tovabb állnak majd a magyar útlevéllel nyugatra. Mivel jelenleg vízumkötelesek. Végtelen szegénység van arra, fejletlenek, van minden fajta nemzetiség Albániában. Vannak muszlimok, keresztények vegyesen. Maffiába meg nyakig benne vannak, Görögországban a bűncselekmények 80% hozzájuk köthető miután kb 1 millió albán van az orszagban. A nők is rendkívüli rafináltak, dörzsöltek. Volt alban kolléganőm, hát ha lett volna nála kés és megtehette volna belénk döfte volna ha az érdeke megkívánta. A legutolsó magyar szabolcsi kisebbségi jobb választás mint egy albán férfi. Nő vagyok nem is férfi
2022. aug. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
54%

Ott jellemzően muszlim felfogás van, vagyis nagyon hasonlóak az arabokhoz ilyen téren.

Röviden: eleinte kedvesek, rengeteget bókolnak, nagyokat mondanak (pl. már 1. randin, hogy ő lenne a legboldogabb, ha a felesége lennél) stb., de ahogy nyeregbe kerülnek, akkor onnantól a férfi az úr a háznál, az asszony neve pedig kuss...

Az emigrációban a fenti annyival módosulhat, hogy hízelgés után csak b..szni akarnak.


Természetesen kompletten nem lehet egy térség teljes lakosságát jellemezni, mindenhol vannak normálisak és beteg állatok is.

2022. aug. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Exem Angliában megismerkedett egy albán sráccal, 7 éve együtt vannak, gyerekük is született, boldogok. Mindenre van példa és annak az ellenkezőjére is.
2022. aug. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
55%

Szkander bég sosem árulta el a szövetségeseit, mind hű volt hozzájuk és saját népéhez is.


[link]

2022. aug. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
39%
arról híresek XD
2022. aug. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
64%
Annyira mint bármilyen más férfi.
2022. aug. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%

Nem nemzetiség függő. Nekem pl pozitív tapasztalataim vannak.

Ezek amiket felsoroltak előttem, általános szterotípiák, olyanok, mint ami rólunk terjeng a balkánon: hogy szerencsejáték függők vagyunk.

2022. aug. 22. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
54%

nálunk az Albán pékség nyitva van mindig minden nap, H-V-ig és minden létező ünnepnap. Soha nincs zárva


Szóval dolgos nép :)

2022. aug. 22. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!