Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha akarna tőlem valamit, már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha akarna tőlem valamit, már randira hívott volna, vagy túlgondolom?

Figyelt kérdés
3 napja beszélgetek messengeren egy férfival. Eddig kizárólag a közös érdeklődési köreinkről beszéltünk, néha viccelődtünk. Reménykedtem hogy pár óra netes beszélgetés után elhív majd randira, de semmi romantikus célzást nem tett. Ellenben mindig lelkes mikor beszélünk, ő ír először és ő dobja fel a témákat. Ez azt jelenti, hogy csak barátkozni szeretne?

2022. aug. 19. 15:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ez az.. kezdeményezz te ha nem megy :) Majd mesélj mit volt
2022. aug. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Egyrészt kezdeményezhetsz te is, vegyétek ki a részeteket a munkából is, ne csak a jó dolgokból. Másrészt máskor pont az a baj, hogy a férfiak azonnal rátok másznak, a gyorsaság sem mindig kifizetődő. Harmadrészt te utaltál bármilyen módon arra, hogy neked bejön az illető, és hogy szívesen találkoznál vele? Senki sem gondolatolvasó, talán ő is azt hiszi, hogy csak haverkodsz vele.
2022. aug. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
De utalom mikor hetekig kell dumalni. El is veszti az erdeklodesem kb.. vaagy tokre odaleszek erte, szemelyesen meg ugyse olyan semmi es folos volt az egesz.. Mindenkepp jobb minel hamarabb.
2022. aug. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én akkor szoktam randira hívni a nőt, amikor úgy érzem, hogy van értelme, megismertem annyira, hogy szeretném látni.

Ez 2-4 nap levelezés után el szokott dőlni.

2022. aug. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!