Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek tetszek neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszek neki?

Figyelt kérdés
Az egyik osztálytársammal nagyon jóba vagyok az év kezdete óta. Suliba is sokat beszélünk és suli után is szoktunk együtt lógni, bár nem kettesbe. Nekem nagyon tetszik de nem tudom hogy ez kölcsönös-e. Én úgy érzem igen viszont nem igazán merek kezdeményezni inkább rá várok, mert egyik barátom tetszett neki és akkor ő kezdeményezett nála de a barátommal nem jött össze neki a dolog. Szerintetek én nem tetszek neki vagy csak nálam nem mer kezdeményezni???? 15/f
2010. szept. 23. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem csak kedvel..
2010. szept. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

tanuld meg, ha egy pasi akar valamint akkor az lép. mindegy hány éves, mennyire merész, de LÉP. tapasztalat.



22/L

2010. szept. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
lehet, sőt! Biztos hogy tetszel neki! Pl: én én volt, hogy elutasítottam egy fiút, de a másikat nem utasítanám el mert nagyon tetszik, csak félek kezdeményezni, félek lépni.! Szerintem, a te esetedben is ez lehet!
2010. szept. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!