Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meg lehet szeretni egy szolid,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet szeretni egy szolid, csendes fiút?

Figyelt kérdés

Unatkoznál egy ilyen fiú mellett?

Nyitott, beszédes lányoknál esélytelen egy ilyen fiú?


2022. júl. 31. 09:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lásd introvertàlt fiú extrovertált lány kérdések és válaszok ( hacsak nem a szokásos ugyanaz az ember teszi fel hetente ugyanazt a kérdést ,mert akkor tényleg kàr beléd )
2022. júl. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen ismerősöm, aki szolid, csendes és most fog házasodni!(az ismerősöm ettől függetlenül talpraesett és életrevaló srác!)


De ha arra érted, hogy "szolid,csendes"=gyáva,teszetosza, akkor érthető ha elkerülik a nők!

2022. júl. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A szolid, csendes is lehet magabiztos, bátor, talpraesett, határozott.

Viszont ha a szolid, csendes szociálisan visszamaradott, gátlásos, önbizalomhiànyos, tehetetlen, semmilyen szemèlyiségű, unalmas szerencsétlent jelent, akkor nem, nincs esélyed.

2022. júl. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az önmagát csendes és szolidnak nevező pasi az csak virágnyelven olyan. A valóság az, hogy gátlásos, bátortalan és unalmas.
2022. júl. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy olyan "szobanövény" típusú pasit, akinek nincs egy értelmes, valamirevaló, megvitatható gondolata? Részemről kizárt. Nem vonzanak a szellemi vákuumok.
2022. júl. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Esélytelen. Én is ilyen vagyok, soha nem volt barátnőm. Változtass rajta, mert örökre egyedül maradsz!
2022. júl. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért akarsz nyitott, beszèdes nőt, ha egyik sem vagy.

Ismerkedtem ilyennel, és végig èn beszèltem, ő pedig hallgatott, ès végtelenül jól szórakozott, én pedig untam. Le is koptattam.

2022. júl. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!